2014 Erkek Bahar Modası

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımYağmura, kara doyamadığımız kış mevsimini yine geride bırakıyoruz. Baharın havalara hakim olduğu gibi dolaplarımızda da kendini gösterir oldu.

Bu sezon 2013 yılına damga vuran neon tarzını her kesimde bol bol göreceğiz, ayrıca neon tutkusunun klasik tarzlara da sızıntı yaptığını söyleyebiliriz. Yine neon renkler pamuk gömlek ve keten pantolonlar ile popülerliğini arttırırken, elbiselerden aksesuarlara da geçerek hakim bir tarz olduğunu bizlere bir kere daha gösterdi.

Erkek Bahar ModasıAyakkabılar için geçen senelere göre desen değişimi konusunda farklılıklar olduğunu söylerken yine bu desenlerde 1990 kuşağı gömlek desenlerini görebilmek mümkün. 2014 Bahar modasının bir diğer demirbaşı olarak hem formel hem informel giyimler için tercih edilen dar kesim pantolonları söyleyebiliriz. Bu tarzın kot modasına vurduğu darbe gözle görünür olsa gerek.

Anlayacağımız gibi bu bahar keskin hatlarıyla tutarlı bir görüntü çizerken verdiği enerjik renk ve desenleri ile canlılığından ödün vermemektedir.

Güzel bir bahar olsun.

Hoşçakalın

Aydın Yıldırım
Erkek Magazin Moda Stil Yazarı

İlgili Yazılar

1 Yorum

Aslı Cinbat 18 Nisan 2014 - 18:07

Biraz daha ceket görseli koyabilirmisiniz?

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.