Ağustos’ta Moda Başkadır

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımMerhaba Ağustos

Merhaba Arkadaşlar,

Bir taraftan bayramın telaşı sarıp sarmalıyor iken bir taraftan da yaz mevsiminin son günlerine giriyoruz.

Bazılarımız tatil defterini çoktan kapatmış iken, bayram tatilini pusuda bekleyenlerin sayısını da küçümsemiyoruz elbet, diyor ve konumuza geçiyoruz..

Ağustos Erkek ModasıAğustos ayı bu alanda olgunluk evremiz mi oldu sanki? O kararsız seçimlerimizin yerini artık daha emin adımlar almış gibi..

Yoksa herkes tarz değiştirmiş olamaz, ve dışarıdan herkesin bir stil danışmanı süzgecinden geçmiş görüntüsü var, güzel, beğendim.

Moda yayınlarının içeriğinde stil&tarz yazılarının ikinci sıralara gerilediği bu ay, bilinçli ve ne yaptığını bilen erkek sayısı daha fazla değil, çok fazla.

Sanki çeşit anlamında daralmalar da yaşadık, sonuçları tabi ki olumlu, her ne kadar bayanlar kadar olamasak ta bol çeşit bizi dolabımız karşısında yorabiliyor.  Ve hiç kuşkusuz bu yaz keteni çok sevdik sevmek ile kalmadık üzerimizden atamaz olduk. Hazır bir şeyler algımızda yer edinmişken yaz mevsiminin bu son üçte birlik diliminde tüm yeteneklerimizi sergileyelim, hala yaz için tonlarca para harcayıp askıdan indirmediğimiz hakim yakalarımız var, bir daha ki yazı beklemiyorsunuz, doğru anlıyorum değil mi? Spor salonlarına harcadığınız paraları da şöyle bir hatırlatıp iyice kızdırıyorum sizi.

Yaz bitiyor, açık renge hücum edelim, önümüzde sonbahar var, enerji gerek bize, olumlu düşünceler ile bu ayı uğurlamalı olabildiğine smile ve good feeling depolamalıyız.

Önceki yazılarımızdan da hatırlayalım lütfen tarzımız bizi, düşüncelerimizi, yarınımızı ve hayatımızda söz sahibidir.

Ağustos ayında göğsümüz dik saçlarımız taranmış yürüyelim..

Hoşça, iyi kalın. 🙂

 

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.