Anti – Kepek saç fırçası Türkiye?de

Yazar Erkek Magazin

anti kepekGörünümüne önem veren birçok erkeğin ortak sıkıntısı, bir türlü önüne geçemedikleri kepek sorunudur. Yeni bir ürün olan O3ZON-AX Anti-kepek Ozonlu Saç Fırçası ile günde sadece 5 dakikanızı ayırarak bu problemden kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Nasıl mı? Ozonun olağanüstü gücü sayesinde…

Ozon, mikrop öldürücü ve dezenfekte edici özelliği ile bilinmektedir. Kozmetik ve sağlık alanında ozonun kullanımı, gelişen teknolojiyle birlikte son yıllarda gittikçe yaygınlaşmakta? O3ZON-AX Anti-kepek Ozonlu Saç Fırçası, UV teknolojisi ile havadaki oksijen atomlarını parçalayarak ozona dönüştürür. Saç diplerindeki kepekli bölgeler O3ZON-AX ile tarandığında, saç köklerine dakikada 0,3 mg/cm3 hacminde ozon tatbik edilir. İşte ozonun bu enerjisi, saç köklerini canlandırarak, kepeğe ve saç dökülmesine neden olan bakterileri öldürerek kepek sorununu çözer, saçım gelişimini güçlendirir, saça ve saç derisine sağlık kazandırır.

O3ZON-AX anti-kepek saç fırçasının kullanımı son derece basit ve güvenlidir. Saçınızı yıkadıktan sonra, hafif nemliyken O3ZON-AX ile normal şekilde tarayın. Bu kadar basit! Kepeğe neden olan organizmaların yok oluş süreci başlamıştır. O3ZON-AX anti kepek saç fırçasının kullanım şekli, haftada en az 3 gün ve günde 5 dakikadır. Bu çok özel ürünü 3?4 hafta boyunca devamlı kullandığınızda, kepeklerin nasıl yok olmaya başladığını göreceksiniz.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.