Benler Sorun Mu?

benler

Paylaş

Pervin DinçerBiz kadınlar bazı benleri kendimize çok yakıştırırız. Dudağın yakınlarında, yanağın dudak üstüne yakın kısmında bulunuyor ve gülümsememize anlam katıyor. Peki, siz erkekler de kendinize benleri yakıştırıyor musunuz? Cevabınız hayır ise yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Benlerinizin karizmanızı sarstığını düşünüyorsanız aynı zamanda yağ butonlarınız da varsa ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız, hayal değil derim. Lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel karbondioksit co2 lazerler ile gerçekleştiriliyor. Yüzünüzde ya da vücudunuzda oluşmuş olan zararsız epidermal ve dermal nevuslar sadece sizi estetik açıdan rahatsız ediyorsa onlardan kurtulmanız mümkün. Bu benler tek seansta dikiş olmadan anında yok edilebiliyor. Bu yöntemin avantajarından biri ise sizi sosyal hayattan koparmadan rutin yaşantınıza devam edebilmeniz. Bu erkeklerin en sık sorduğu soruların başında geliyor. Çünkü erkekler operasyonların ardından eve saklanıp beklemekten pek haz etmez.

benlerÇok derin köklü olan nevusların cerrahi yöntemlerle çıkarılması gerekiyor ki bu da uzman eller tarafından yapılması gerektiğini ifade ediyor. Göz üstlerinde veya altındaki benleri de almak imkânsız değil. Hatta birçok kişinin rahatsızlık duyduğu gözaltındaki yağ butoncukları da lazer ile temizlenebiliyor.

Uygulama lokal aneztezi ile yapılıyor ve bu sayede siz de uygulama sırasında ağrı, sancı ya da sızı hissetmiyorsunuz. Benlerin alındığı bölge 4-6 gün arasında normal hal alıyor. Bölgede oluşan pembelik 1-2 ay içerisinde normal cilt renginize uyum sağlıyor. Artık sizi rahatsız eden benleriniz ya da yağ butonlarınız olmadan hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Güzelliğinize?

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümü mezunu.Üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip ,Paris Pure Skin Enstütü de ?beauty teraphy kursu aldı?. Mesleğine gönül veren Pervin Dinçer, her yıl yurt içi ve yurt dışında workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.