Beni Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarım

Yazar Erkek Magazin

Herhalde, biz erkekler için en önemli konu bir kadının ilgisini ve sevip sevmediğini anlamaktır. Bunu anlatmak için ne kitaplar yazıldı ne sözler, ne ipuçları verildi. Ne söylenirse söylesin kadınları çözmek o kadar kolay da değil. Bunun farkında olarak sadece bir kaç ipucu vermek ve gerisini ise gözlere ve gönlünüze bırakmak gerekir.

İnsanoğlu ne yaparsa yapsın içinde ki duyguları bir şekilde hareketleri ve duygularıyla az da olsa ifade eder. Gelelim ipuçlarına…

Bir kadının sizi sevmesini anlamak

Etrafınıza bir bakın, sizi sevdiğini düşündüğünüz kim varsa ilk önce fedakarlıklarını düşünün. Bırakın sevdiğiniz bir kadını, anneniz, babanız, kardeşlerinizi düşünün. Sevginin temel özelliği fedakarlık ve ilgidir.

Tabi ki kimse anne ve babanız gibi net bir fedakarlık göstermeyecektir ama az bile olsa eğer bir kadın sizin için küçükte olsa fedakarlık gösteriyorsa, bu sizin onun değerli olduğunuza ve ilgilendiğini gösterir. Çünkü fedakarlığı insan sadece sevdikleri ile yapar.

Eğer başınız sıkıştığınızda hasta olduğunuzda, gitmesi gereken bir yer olduğu halde zorunlu bir durumunuzda sizinle ise bu size ilgisini gösterir. Herhangi bir durumda sizin sağlığınız ve geleceğiniz için bir endişe duyuyor ve bunu belirtiyorsa ilgileniyordur.

İnsan yenmesi gereken bir duygu mudur, olağan mıdır diye düşünmeden söyleyebileceğimiz diğer bir şey sizi kıskanması. Seven kıskanır öyle veya böyle bu duygu vardır. Kıskançlık belirtilerini az bile olsa mutlaka gösterecektir.

Ona iltifat ettiğinizde yüz ifadelerine dikkat edin belki yüzü az da olsa kızarabilir yok yok o kadar güçlü ki emaresi bile gözükmüyor derseniz kime iltifat edilirse edilsin yüzündeki gülümseme ve gözlerinde ki o ışıltı kendisini ele verecektir.

Diğer bir duygu ifadesi ise dokunma ihtiyacı, ne şekilde olursa olsun, bir şekilde siz dokunmak isteyecektir. Eli çarpar, kolunuza girer, dokunur, bunu iyi bir şekilde gözlemleyin.

İnsanoğlu bir şekilde düşünceye daldığında mutlaka bir şeyle oynar. Kadınlar genellikle hoşlandıkları kişilerle konuşurken saçıyla oynar. İstem dışı olsa da önemli bir göstergedir.

Konu ne olursa eğer kalabalık bir ortamdaysanız bakışları ve vücudu size dönüktür. Etrafta konuşmalar bile konuşmaya başladığınızda mutlaka size doğru heyecanlı bir dönüş yapar.

Güzel kıyafetler, özenli bir makyaj sizden hoşlandığını hemen belli eder.

Saçma bile olsa sizin espirilerinize tepki verir.

Kiminle konuşuyorsa konuşsun sizinle ilgili konuştuğunda bir şekilde övücü sözler söyler.

Sizinle hayatınız konusunda konuşur ve gelecek planlarınızla ilgili tavsiyeler, yüreklendirmeler yapıyorsa sizinle ilgili planları vardır.

Ne olursa olsun temel gösterge gözlerde ki ışıktır. Espirilerinizde, konuşmalarınızda gözlerindeki ışığı ve gülümsemeyi görüyorsanız, o kadın sizin için aşk demektir.

Bir kadının gözlerindeki gülümseme dünyaya bedeldir.

Aşkla kalın.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.