Çatana Balık Restoran

Chiali Bebek

Paylaş

Çatana Balık RestoranBostancı Suadiye?de bulunan Çatana, sahip olduğu eşsiz manzara ve zengin çeşitleriyle İstanbul?un önemli balık restoranlarından bir olarak misafirlerini ağırlıyor. Hasan ve Mehmet Gökpınar kardeşlerin 2001 yılında açtığı Çatana, 180 kişilik kapalı ve 140 kişilik açık mekanı ile kalabalık gruplar ve aileler için ferah bir yemek yeme imkanı sağlıyor.

Dört mevsim boyunca misafirlerine hizmet veren restoranın yemekleri dışında ki en önemli unsuru manzarası. Boğazın eşsiz güzelliğinde ve prens adalarının görüntüsü size yemek boyunca size eşlik ediyor.

Çatana; Sıcak başlangıçlardan balık çorbası, balık pastırması, balık pizzası, uskumru dolma, ahtapot ızgara, levrek beytiye, soğuk başlangıçlarda ise, karides kokteyl, torik lekerda, levrek marine ve havyara, ana yemek olarak, levrek möniyer, havuç soslu buğlama, tuzlu balık ızgara, tekir pane, sütte balık gibi zengin bir deniz menüsü çeşitliliğine sahip. Bunun dışında müşterinin isteğine göre ızagara tavuk ve köfte gibi alternatifler sunulmuş.

Tatlı olarak ise dondurma ile birlikte sunulan sıcak helvası çok tercih edilen ürünlerinden.

Özellikle kaliteli bir yemek ve hizmet almak istiyorsanız, Çatana bu konuda misafirlerinizle ağırlamak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mekan. Park sorunu olmaması da önemli bir avantaj.

Manzaraya tat veren lezzetler ile Çatana sizleri bekliyor

Çatana Balık Restoran

Adres: Sahil Yolu Yazmacı Tahir Sokak No:40 Bostancı
Tel: 0 216 416 96 33
Web: www.catanabaliksuadiye.com

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.