Çatana Balık Restoran

Yazar Erkek Magazin

Çatana Balık RestoranBostancı Suadiye?de bulunan Çatana, sahip olduğu eşsiz manzara ve zengin çeşitleriyle İstanbul?un önemli balık restoranlarından bir olarak misafirlerini ağırlıyor. Hasan ve Mehmet Gökpınar kardeşlerin 2001 yılında açtığı Çatana, 180 kişilik kapalı ve 140 kişilik açık mekanı ile kalabalık gruplar ve aileler için ferah bir yemek yeme imkanı sağlıyor.

Dört mevsim boyunca misafirlerine hizmet veren restoranın yemekleri dışında ki en önemli unsuru manzarası. Boğazın eşsiz güzelliğinde ve prens adalarının görüntüsü size yemek boyunca size eşlik ediyor.

Çatana; Sıcak başlangıçlardan balık çorbası, balık pastırması, balık pizzası, uskumru dolma, ahtapot ızgara, levrek beytiye, soğuk başlangıçlarda ise, karides kokteyl, torik lekerda, levrek marine ve havyara, ana yemek olarak, levrek möniyer, havuç soslu buğlama, tuzlu balık ızgara, tekir pane, sütte balık gibi zengin bir deniz menüsü çeşitliliğine sahip. Bunun dışında müşterinin isteğine göre ızagara tavuk ve köfte gibi alternatifler sunulmuş.

Tatlı olarak ise dondurma ile birlikte sunulan sıcak helvası çok tercih edilen ürünlerinden.

Özellikle kaliteli bir yemek ve hizmet almak istiyorsanız, Çatana bu konuda misafirlerinizle ağırlamak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mekan. Park sorunu olmaması da önemli bir avantaj.

Manzaraya tat veren lezzetler ile Çatana sizleri bekliyor

Çatana Balık Restoran

Adres: Sahil Yolu Yazmacı Tahir Sokak No:40 Bostancı
Tel: 0 216 416 96 33
Web: www.catanabaliksuadiye.com

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.