Ceket & Triko Kardeşliği

Triko John Smedly

Paylaş

Aydın YıldırımMerhaba

Sonbaharın varlığını kabul edip, onunla iyi geçinmek zorunda olanlardan mısınız?

Ve ya savaşçı ruhunuzu kısa kollu tişörtler ile devam mı ettiriyorsunuz, pes etmenin zamanı gelmedi mi?

Ya ceketler ne alemde, kazaklar, trikolar..

Bu kış ceketlerin adeta “değişiyorum, değiştikçe gelişiyorum” dönemi, herkes ceketler ile oynuyor, Tom Ford amca ceketler için triko tasarlamış bile.. Loro Piana ise ‘ceketsiz olmaz’ diyenlerin cenneti durumuna gelmiş.

Reklam kokmayan favorimi ben geçeyim hemen;

Aspesi Blazer CeketAspesi’nin naylon blazer’larına bittim, su geçirmez naylon kumaşlardan klasik kesimli ceketler fonksiyonel oldukları kadar, kalıplarıyla da şaşırtıcılar, bakın derim fikir olsun, elbet zikre dönüşür.

Pekala cekette anlaştık, biz bu ceketlerin içlerine ne giyiyoruz?

John Smedley erkek kazak modelleriŞu aralar en kuvvetli seçenek pamuk ve pamuk karışımlı trikolar, ince bükümlü iplikler ile ince örülmüş olmaları önemli bir ayrıntı, bu konuda uzman merak edenlere; John Smedley (johnsmedley.com)

Devamında ise kış kendini gösterdikçe siz de yün-ipek-kaşmir üçlüsü ile iyi bir defans yapabilirsiniz, adres veriyorum not alın; Prada & Zegna.

 

Tamamlayıcı bir sır veriyorum ayrıca, evet sır öyle herkes ile paylaşmayın, trikolarınızın eş renklerinde alacağınız birkaç çift çorap size elbet geri dönecektir..

 

Hoşça kalın

🙂

Moda çatısı altında buluşmak üzere..

  1. timur derin dedi ki:

    erkek giyiminin içine edildi.zurna burnu, kısacık paçalar, düdük gibi ceketler. dar bunaltıcı, adeta işkence amaçlı, nefes aldırmayan kesimler.. herkesi gay mi sanıyorsunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir