Yazın vazgeçilmezi..Chino Pantolon

Yazar İbrahim Çoban

ibramodaMerhaba sevgili okuyucularım.. Malum yaz geldi. Havalar sıcaklığını hissettirdikçe bizlerde daha rahat ve ferah bişeyler giymek istiyoruz. Bu konuda kadınlar erkeklere göre daha fazla ürün yelpazesine sahip ve haliyle çeşit çoğaldıkça farklı ve tarz olmakta kolaylaşıyor.

Şimdi sizlere bu sıcak havalarda doğru kombin yaptığınızda gayet tarz ve hoş duracak birkaç tavsiyede bulunacağım. Bildiğiniz üzere chino pantolonlar günümüzde epey bir yaygın konuma geldi. Araştırmalarıma göre ilk olarak 19. yüzyılda İngiliz ve Fransız ordusu için üretilmiş, zamanla sivil hayatta kullanımı yaygınlaşmış.

Chino Pantolon Kombinleri

Görünüş olarak keten pantolonları andıran fakat gayet rahat ve ince kumaşı sıcak havalarda size şık ve rahat görünmenize yardımcı olucaktır. Başlarda renk olarak hardal sarısı, gri gibi koyu renk çeşitleri olsa da günümüzde renk yelpazesi genişlemiş ve her rengi bulmak mümkündür.

 

Peki chino pantolonları nasıl kombinleyebiliriz? Poplin gömlekler, polo yaka tişörtler, eğer düzgün ve tarz seçimler yapılırsa size yaz günlerinde hem rahat hemde hoş bir kombin sağlayacaktır. Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar kolay mı? Tabi ki de değil! Doğru renk kombinasyonu ve küçük detaylara dikkat edin. Küçük detaylardan kastım örneğin doğal taşlardan olan bileklikler farklı renk seçenekleriyle sizlere daha dolu bi görünüm verecektir.

Chino pantolon gömlek kombinleriBileklikler

 

Daha çok genç yaş grubuna hitap eden diğer yaz trendiyse chino kısa şortlar, eskitmeli kot şortlardır. Renk çeşitleri bi hayli fazla gayet rahat ve şık olmak için yazın vazgeçilmezleri arasındadır.
Bu tür şortları espadril ayakkabılarla kombinleyebiliriz.

Chino kısa pantolon kombin  Chino kısa pantolon kombin

 

1980’li yıllarda cok kullanılan günümüzde de moda haline gelen bu ayakkabılar oldukça rahat ve değişik model, renklerle şortlarınızın altında oldukça güzel duracaktır. Yada daha spor ve değişik olsun derseniz Air Max’de tercih edilebilir. Bu size ize kalmış bişey tabii. Gömlek seçiminizde ise parlak renkleri tercih etmenizi öneririm. Çiçek desenleri, tropik vb modeller bu yaz oldukça moda. Polo yaka tişörtler de alternatif olabilir.

Chino Pantolon Kombin

Yaşamı bedeninizle sınırlamayın, modayla kalın. Sevgiler

İbrahim Çoban

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

Nedim 08 Ağustos 2015 - 15:58

Yazın için ayrı Fotolar için ayrı Teşekkür Ederim Güzel Kombinler Canlandırıyor 😉

Yanıtla
fatih 28 Ağustos 2015 - 16:53

iyi güzel paylaşım yapmıssınızda bu tarz ayakkabıları tsörtleri nerden temin edebiliriz ?

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.