Chino Pantolonlar

chino pantolon modası

Paylaş

chino pantolon modasıBelki çoğunuz biliyordur ama yinede belirtmekte fayda var, bugün erkek modası olarak tabir ettiğimiz tüm erkek giyim ürünleri  ve trendlerinin çoğu asker kökenlidir. Yani ilk olarak hep askerler tarafından kullanılmıştır ve moda haline gelmiştir. Ceketler, kabanlar, pantolonlar, trençkotlardan tutun, kravata, tişörte, gömleğe kadar…

Chino pantolonlarda tabii ki yine ilk olarak askerler tarafından kullanılmaya başlamış.  1. dünya savaşı sırasında Amerikan askerleri için Çin’de üretilmiştir. Daha sonra rahatlığı ve tarzı nedeniyle bir moda akımı haline gelerek sivil hayata taşınmıştır. Bir zamanlar sadece haki renginde yaygın kullanılan Chino, artık kırmızıdan mora, bejden turuncuya her renkte üretilmekte ve giyilmektedir.

Bugün özellikle rengarenk, sıra dışı çeşitleri, rahat ve şıklığıyla modern erkeklerin vazgeçilmezi durumundadır. Üstelik her türlü gömlek, ceket, tişört kombinasyonunda rahatlıkla tercih edilebilir.

Sizler için 2014 erkek giyiminin chino pantolon modelleri ve renk tercihlerini sunuyoruz. Size sadece güzel bir renk seçmek kalıyor.

Chino Pantolon Modası
chino pantolonlar
chino pantolonlar chino pantolonlar chino pantolonlar chino pantolonlar chino pantolonlar chino pantolonlar

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.