Cilde Nem Dopingi – Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Paylaş

Pervin DinçerGenç, yakışıklı kalmak istiyorsunuz ama yıllar geçtikçe eski karizmanızı kaybetmeye mi başlıyorsunuz? Üstelik cildiniz kurumaya başlıyor ve pul pul dökülüyor değil mi? Öyleyse benim size önerim gençlik aşısı.

Hiçbir erkek kurumuş, dökülmeye başlayan cilde tahammül edemez. Neyse ki bilim emrimizde ve şaşırtan çözümler sunmaya devam ediyor. Gençlik Aşısı da bilimkurgu filmlerinden bir metafor gibi görünse de gerçek. Gençlik aşısı, en çok bebek cildinde bulunan Hyaluronik asit yapısının cilt altına enjekte edilmesi olarak açıklanabilir. Fakat bu uygulamanın diğer gençleştirme uygulamalarından en önemli farkı ve özelliği, hyaluronik asidin saf halde bulunması nedeniyle soğuk zincirle muhafaza edilmesi ve yine saf haliyle uygulamaya geçilmesi.

Gençlik AşısıGeçen yıllar, farklı dış etkenlerle birleşerek ciltteki hyaluronik asit üretimini maalesef azaltır. Buna bağlı olarak ciltte matlık, nemsizlik, solgun cilt tonu, sarkma ve kırışıklıklar belirmektedir. Bu sorunlar da kadın, erkek, genç, yaşlı kimsenin karşılaşmaktan hoşlanmayacağı türden sorunlar. Tabi erkekleri daha rahatsız ettiği de bir gerçek.

Gençlik aşısı uygulamasında bebeklerin pırıl pırıl ciltlerinde yoğun olarak bulunan saf hyaluronic asit, cilt altına enjeksiyon yöntemi ile uygulanır. Uygulama lokal anestezik kremlerle yapıldığında acısız olup sosyal hayatı etkilemez. Bu uygulama siz erkekler için de biçilmiş kaftan, sosyal hayatından uzaklaşmak istemeyenlerinizi de rahatlatıyor. İki haftalık aralıklarla 3 seans uygulanması ciltte gözle görülür farklılıklar gözlenmesine yeter. Kısa sürede hem cildinizin kaybettiği nemi geri kazandıracak hem de kazanılan nem sayesinde daha genç görüneceksiniz.

Beklenen sonuç, yılların uzaklaştırdığı karizma ve parlak cildin size yeniden yaklaşmasıysa denemeye değer?

Güzelliğinize?

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümü mezunu.Üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip ,Paris Pure Skin Enstütü de ?beauty teraphy kursu aldı?. Mesleğine gönül veren Pervin Dinçer, her yıl yurt içi ve yurt dışında workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.