Cilt Zor İş

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımMerhaba

Bilmiyorum sadece benim mi dikkatimi çekiyor, sabahları bay arkadaşlar, bayanlar kadar canlı olamıyor, güne başlıyor değil de günü tamamlıyorlar sanki. Bayanların tabiri ile yeşil suratlı adamlar bile görebiliyorum, son dakika telaşı ile sakal tıraşı süsü verilen surat katliamları..sonuç; yeşil suratlı adamlar ve ya Rihanna’dan Man Down.

Kabul edilmelidir ki bayanların sabah kendilerine ayırdıkları zamanın erkeklerinkine oranı da ayrı bir ömür hani..

Neyse.

Cilt BakımıBir önceki günün yorgunluğu ve gece boş durmayan baktericanların iş birliği ile cildimizde gözle görülür, yağ ve kir tabakası hüküm sürmektedir. Uyanır uyanmaz alacağınız ılık bir duş, kazanılmış anlamlı bir zafer niteliğindedir, fakat o kadar kolay değil !

Duş sonrası zeytinyağı içeren bir revitalizing ve ya ufak bir peeling cildinizi temizleme adına tamamlayıcı olacaktır. İşte şu an traşınızı olabilir, yeşil suratlı adama dur diyebilirsiniz.. Traş sonrası tahriş olan cildinizi kurumadan bir onarıcı/yumuşatıcı ile buluşturun, hep ben söylemeyeyim.

Hala bitmedi mi diyenlere kötü haber !

Yazılanları uygulamanız soğuk bir kış sabahı evden çıkmanız için yeterli değil.. o kadar uğraştınız bu cildi korumak da var; son adım olarak cildinize uygulayacağınız TF Tom Ford for Men Skin bir sonraki sabaha kadar en büyük dostunuz olacaktır.

İyi Yıllar.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.