Club Şapka Harbiye

club Şapka

Paylaş

club Şapkaİstanbul?un renkli gece hayatına yepyeni bir soluk daha geldi. Bulunduğu konum itibariyle ve kalitesiyle İstanbul?un gözde mekanı olmaya hazırlanan ‘ŞAPKA’, eğlence tutkunları için vazgeçilmez bir adres olacak.

Club Şapka; görsel düzenlemeden, personel seçimine, kokteyllerinden, özel ikramlarına kadar misafirlere kusursuz bir gece hayatı sunmaya hazır.

En hit parçalar, profesyonel DJ?ler tarafından sizleri eğlendirmeye hazır bekliyor…

Bayramın 1. günü açılacak olan ‘Şapka’ , dans showları, muhteşem lazer şöleni, converter müzik ve her gün yapılacak olan karaoke programı ile gece hayatına damgasını vuracak.

Füzyon ve moleküler kokteyller gibi özel içkilerin hazırlandığı barı oldukça iddialı. Özellikle bayramda İstanbul’da olmayı planlayanlar, yerli yabancı içkiler, alkollü alkolsüz favori kokteyler sayesinde unutulmaz tadlarla dolu muhteşem bir bayram geçirecekler.

Şapka; Harbiye Beşiktaş dolmuş ışıklarında, Taksim yönüne doğru, otopark sorunu olmayan, akşam 22.00?da başlayan ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek bir atmosferde kaliteli müzik ve kusursuz hizmet anlayışı ile, İstanbul gece hayatına yepyeni bir soluk getirecek.

Bayramın 1. günü kapılarını açacak olan bu muhteşem mekan için rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Rzv: Deniz Kurt 0 533 090 00 39 / Gökhan Serbest t 0 536 741 02 87

www.facebook.com/clubsapkaharbiye

Adres: Halaskargazi Cad. 15 / A Harbiye Askeri Müze Karşısı

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.