Damat İlkbahar Yaz Erkek Modası

Yazar Erkek Magazin

Damat Erkek ModasıLüksün yeni çağı başlıyor? Damat 08 İlkbahar Yaz koleksiyonunda lüksün farklı bir turunun yaşandığı şıklık, eşsiz tasarımlarla göz kamaştırıyor.

Damat 08 İlkbahar-Yaz koleksiyonu; kendileri için giyinen seçkin beyefendilere özel olarak lüksün detaylarda gizlendiği benzersiz ürünlerden oluşuyor.

Damat 08 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tarihin en eski krallıklarının emsalsiz desen ve motiflerini günümüzün vazgeçilmez modern çizgileriyle harmanlayarak klasik lüks giyimi yeniden yorumluyor. Yazın en sıcak renkleriyle hazırlanan eşsiz koleksiyon, özenle seçilmiş hafif ve doğal malzemeler ile vücut formunda siluetler yaratarak daha rahat formal bir şıklık sunuyor.

İtalya?nın en köklü ve en seçkin kumaş üreticileri ile ortak hazırlanan Damat kumaş koleksiyonu; en ince yün, ipek ve yün-ipek karışımlarından ?Damat?ın eşsizliğine özel renk ve desenlerden tasarlandı. Extra-fine yün ve yün ipek karışımlı kumaşlardan, özenle seçilmiş doğal iç malzemelerden üretilen Damat?ın eşsiz takımları bu yaz da gömlek hafifliğinde… Her detayı özenle tasarlanan takım elbiseler Damat özel jakarlı astarı ve Damat özel aksesuarları ile donatıldı.

Benzersiz Damat gömlekleri 08 İlkbahar-Yaz sezonunda özenle dokunmuş 80/2-100/2 pamuk ve pamuk ipek karışımlarından hazırlandı. Her gömleğin yaka, manşet, pat ve aparturaları o gömleğe özel olarak yorumlandı. Örme ve triko koleksiyonları da ayrı birer hassasiyet ile en ince iğnelerde, en ince pima-pamuk ve ipek iplikler kullanılarak dokundu. Tüm Damat üst ürün grupları sedefin en kıymetli ve kalın kabuklarından yapılan Damat düğmeleri ile tamamlandı. Sonuçta ortaya el işçiliği ile desteklenmiş sofistike bir koleksiyon çıktı.

Günümüz krallarına özel tasarımlar?

Damat koleksiyonunun hikayesini yaratan Çatalhöyük ?Kral Mührü? 08 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda ayakkabı,çanta ve kemerlere uygulanarak ?Limited ? bir aksesuar grubu yaratıldı.

Sezonun anahtar parçaları her şahsın kendine has kombinleyebileceği tek ceket, pantolon, gömlek ve trikolardan oluşturuyor. Bu kombinlere renk veren ipek kravat koleksiyonu doğal ve canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Kravatların yanı sıra gömlek ve takım kumaşlarından sayılı adetlerde hazırlanan papyon koleksiyonu da kombinlere farklılık kazandırıyor.

08 İlkbahar-Yaz?ın favori renkleri ise birbirine yakın tonların gölgelendirmeleri ile mono-chrome bir palete sahip.

Benzersiz Kalite Projesi
Sartoria & Un-Constructed

Damat koleksiyonunun benzersiz takım elbiseleri 08 İlkbahar-Yaz sezonunda da Sartorial ve Un-constructed teknikleri ile hazırlandı. Bu teknikler sayesinde en ?fine? iç malzemelerle oluşturulan takım elbiseler bu sezon da gömlek hafifliğinde.

Damat ?Detail?

Damat seçiciliğini benzersiz kılmak adına lüksü detaylarda gizledi. En küçük detaylar dâhil; her şey çok büyük özenle tasarlanıp kurgulandı. En özel kumaşlar ile %100 Sartorial üretilen takım elbiselerin hepsi en ?fine? boynuz düğmelerle tamamlandı. Gömlekler de ise kalın sedef düğmeler kullanıldı.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.