Erkek Magazin’de yazarlık

ErkekMagazin.Com bugüne kadar pek çok kişiye yayınlarında yer vererek tecrübe edinme ve fikirlerini paylaşma ortamı sağladı. Açık söylemek gerekirse bu dergimiz açısından yeterli içeriği sağlamaya da faydalı oldu. Fakat bundan önemlisi yetenekli insanların medya alanında adımlarını atmaları ve kendilerini göstermeleriydi. ErkekMagazin.Com bu konuyu da çok fazla önemsiyor.

Yenilenen tasarımıyla birlikte erkeklere yönelik güncel bilgiler verecek  yazarlara ErkekMagazin.Com’u açıyoruz.

Moda/Stil başta olmak üzere sağlık, teknoloji, bakım, otomobil, ilişkiler ve erkekler için güncel konularda kaleminize güveniyorsanız sizi bekliyoruz.

Not: Sitenin gelir kalemleri ve imkanları olmadığından dolayı maalesef herhangi bir ücret veremiyoruz. Bu konuda deneyim kazanmak isterseniz kapılarımız size açık.

www.ErkekMagazin.Com

Mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

erkekmagazin iletisim

 1. Demet GÜL dedi ki:

  Merhabalar, derginizi ilgiyle takip ediyorum ve erkek modasının bir kadın gözüyle de ele irdelenmesi gerektiğine inanıyorum. Bu konuda fikirlerimi sizlerle paylaşmak beni sevindirecek.
  Kolaylıklar diliyorum,

  Demet GÜL

 2. Erkek Magazin dedi ki:

  Tabi ki paylaşımlarınızı sitemizde görmek bizi sevindirir. Olumlu cevabımızı mail yoluyla bildirdik.

 3. Şevket Akbaş dedi ki:

  Merhabalar Ben Şevket Akbaş
  uzun uğraşlar sonucunda buldum sitenizi Hep bayanlar için olurdu böyle siteler sonunda sitenizi bulduğumda çok memnun oldum. Teknoloji manyağı bir insanım ve etrafımdaki insanlar artık bıktı benim teknoloji konuşmamdan. Teknoloji konusunda size çok büyük katkılar sağlayacağımı düşünüyorum. Bana şans verirseniz memnun olurum.
  İyi çalışmalar
  Şevket Akbaş

 4. orhan ağsakallı dedi ki:

  Selam sitenizde erkek bakımıyla ilgili dolaşırken bu sayfaya kadar geldim 🙂 , mimar ve içmekan tasarımcısıyım. İlgi alanlarımda olan moda, ve sokak stilleri konularında ihtiyaç duyarsanız yazılarımı paylaşmak istiyorum. Teşekkür ederim

 5. sercan çan dedi ki:

  merhabalar
  sitenizde ki ilanı gördüm ve cok sevindim.Erkek modası ve turizmle ilgileniyorum.Bu tar konularda yazılarımı sızınle paylasmak isterim

 6. acuners dedi ki:

  18 yaşıma yeni girdim ve hayat benim için açıkçası yeni başlıyor şimdiye kadar edindiğim bilgileri ve bundan sonraki gözlemlerimi paylaşmak isterim modellik yapıyorum ve mimarlık öğrencisiyim sizinle çalışmak isterim

 7. SametAlk. dedi ki:

  Bazı konularda sahip olduğum bilgilerle ve tarz konusundaki ilginç yaklaşımlarımla sitenizde iyi bir yazar olacağımı içtenlikle belirtmek isterim. Bana ulaşırsanız sevinirim.

  • Erkek Magazin dedi ki:

   Sizin gibi gençlere erkekamgazin.com’un kapısı açık. Eğer bu konuda
   güveniniz ve farklı bir bakış açısına sahipseniz tabii ki olur. Yazınızı
   hazırlayıp maille gönderebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.