Erkekler İçin Altın Maske

Yazar Pervin Dinçer

Pervin DinçerGüzellik biz kadınların asırladır ortak tutkusu. Son dönemlerde siz erkekler de ciltleriniz konusunda uygulamalara, maskelere başvuruyorsunuz. Ama bu uğurda yanlış uygulamalarla ciltlerini, sağlıklarını tehlikeye atanlar da var. Oysa güzellik uğruna bu kadar tehlike çizgisinde gezmenize, neşter altına yatmanıza gerek yok. Operasyonsuz, neştersiz, narkozsuz cilt problemlerinizden kurtulmanız
mümkün.

Neştere ihtiyacınız olmadan yapılabilen uygulamalardan biri ?Altın İğne?. Özellikle iğneden çekinen, operasyon geçirmeden cildinin daha genç görünmesini isteyen karizmatik erkeklerin korkmadan yaptırabileceği bir uygulama. Eğer cildinizdeki kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ve aynada daha yaşlı biri görüyorsanız, cildiniz eski cazibesini yitirdiyse ve cildinizin artık ölü hücrelerle kaplı, sivilce lekeleriyle de süslenmiş olduğunu düşünüyorsanız Altın İğne yaptırabilirsiniz. Ama hatırlatmak da fayda var kaç seansa ihtiyacınız olduğu, cilt probleminize göre bu uygulama dışında ek bir uygulamaya ihtiyacınız var mı uzmana danışmanızı şiddetle öneririm.

Altın MaskePeki, bu işlem nasıl yapılıyor? Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanıyor ve böylece cildiniz uygulamanın basit acılarını hissetmiyor. Daha genç görünmek isteyen erkekler acı duymadan yaptırabilir. Daha sonra cilt tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu etkilerin alt tabakaya iletilmesine de yardımcı oluyor. Ardından cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek cildin alt kısmında yer alan kolajen yapısının yenilenerek harekete geçmesi sağlanıyor. Uygulamanın pozitif noktalarına baktığımız vakit herhangi bir sizi sosyal hayattan koparan kızarıklığa, ödeme ya da yanıklara neden olmadığını görüyoruz. Üstelik uygulama o kadar kısa sürüyor ki sabırsız erkeklerin çekinmesine bile gerekmiyor. İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve belli tarihlerle de cilt probleminize göre 3-4 defa uygulanıyor.

En çok el üstü, dudak çevresi ve boyun kırışıklarında, istenmeyen sarkmalarda, yıpranmış cilt yüzeyinde, sivilce izleri ve vücut çatlaklarının yok edilmesini isteyen hastalarım başvuruyor. Öyle sivilce ile sorun yaşayan ciltler vardı ki yaklaşık bir yıllık tedavilerinin ardından her şeye değdiğini söylüyorlar. Siz de filtreler olmadan gülümsemek, korkmadan yaşınızı söylemek, yüzüne hiçbir şey sürmeden adım atmak istiyorsanız bir uzmana danışın derim.

Altın çağınıza ve karizmanıza?

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

 

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.