Façonnable?da indirim fırsatı

Yazar Erkek Magazin

Façonnable

Ruhunda şıklığı ve rahatlığı taşıyarak, zamansız tasarımları ve çizgisiyle her zevke hitap eden Façonnable?da, 27 Aralık?tan itibaren %50?ye varan indirim başladı.

 

Özel kumaşlardan üretilmiş birbirinden şık gömlekler, iş ve özel yaşamın vazgeçilmezi takım elbiseler, kesimleri ve kumaşlarıyla son derece rahat pantolonlar, spor giyinmeyi sevenlere sweatshirtler, özenle dokunmuş trikolar ve aksesuarlar %50?ye varan indirimlerle Façonnable mağazalarında.

Ruhunda şıklığı ve rahatlığı taşıyarak, zamansız tasarımları ve çizgisiyle her zevke hitap eden Façonnable, stil sahibi erkeklere birbirinden farklı model seçenekleri sunuyor.

Özel kumaşlardan üretilmiş birbirinden şık gömlekler, iş ve özel yaşamın vazgeçilmezi takım elbiseler, kesimleri ve kumaşlarıyla son derece şık ve konforlu pantolonlar, spor giyinmeyi sevenlere sweatshirtler, jean pantolonlar, özenle dokunmuş trikolar ve aksesuarlar %50?ye varan indirimlerle Façonnable mağazalarında sizleri bekliyor.

Farklı tarzlardaki yaşam stillerinin yansıtıldığı, birbirinden şık aksesuar ve kıyafet seçeneklerinden oluşan Sonbahar-Kış koleksiyonu indirim avantajlarından yararlanmak için; İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum ve Antalya?da bulunan Façonnable mağazalarına uğramayı ihmal etmeyin…

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.