Gözaltı Sorunları Kader Değil

Yazar Pervin Dinçer

Pervin DinçerHiç şüphe yok ki göz altı torbaları, çöküntüleri, kaz ayakları kadınları daha yaşlı gösteriyor. Peki, erkekleri çok mu genç gösteriyor. Tabi ki hayır. Gözaltı sorunları olan erkekler, daha yaşlı ve sağlıksız göründüğünüzü söylemek zorundayım.

Karizmanız adına bakımınızı ihmal etmediğinizi tahmin ediyorum. Fakat gözaltı morlukları, çukurlukları, çöküntü ve göz kapağındaki torbalanmalar yaşınızın üzerine yılları ekleyerek yardıma ihtiyacı olduğunu ifade eder. Bu durumda yapılacak uygulamalardan biri gözaltı ışık dolgusu.

Gözaltı TorbalarıBirçok Hollywood yıldızının gözaltı sorunları için tercih ettiği söylenen ışık dolgusu ülkemizde erkeklerin son yıllarda sıkça başvurduğu başarılı sistemlerden. Gelelim gözaltı ve göz kapağındaki sorunlar için başarılı sonuçlar sunan uygulamanın ayrıntılarına. Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken gözaltı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanıyor. Işık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösteriyor. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi geliyor. Uygulama ince uçlu kanüllerle yapılıyor.

Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmuyor. Bu durum da sosyal hayattan kopmak istemeyen erkekler için uygulamanın sunduğu avantajlarından biri. Yaklaşık 1 hafta sonra en iyi halini alan dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olabiliyor. Bu sayede sağlıksız ve yaşlı bir görünümden kurtularak yaşınızı çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.