Gözaltı Sorunları Kader Değil

Gözaltı Torbaları

Paylaş

Pervin DinçerHiç şüphe yok ki göz altı torbaları, çöküntüleri, kaz ayakları kadınları daha yaşlı gösteriyor. Peki, erkekleri çok mu genç gösteriyor. Tabi ki hayır. Gözaltı sorunları olan erkekler, daha yaşlı ve sağlıksız göründüğünüzü söylemek zorundayım.

Karizmanız adına bakımınızı ihmal etmediğinizi tahmin ediyorum. Fakat gözaltı morlukları, çukurlukları, çöküntü ve göz kapağındaki torbalanmalar yaşınızın üzerine yılları ekleyerek yardıma ihtiyacı olduğunu ifade eder. Bu durumda yapılacak uygulamalardan biri gözaltı ışık dolgusu.

Gözaltı TorbalarıBirçok Hollywood yıldızının gözaltı sorunları için tercih ettiği söylenen ışık dolgusu ülkemizde erkeklerin son yıllarda sıkça başvurduğu başarılı sistemlerden. Gelelim gözaltı ve göz kapağındaki sorunlar için başarılı sonuçlar sunan uygulamanın ayrıntılarına. Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken gözaltı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanıyor. Işık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösteriyor. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi geliyor. Uygulama ince uçlu kanüllerle yapılıyor.

Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmuyor. Bu durum da sosyal hayattan kopmak istemeyen erkekler için uygulamanın sunduğu avantajlarından biri. Yaklaşık 1 hafta sonra en iyi halini alan dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olabiliyor. Bu sayede sağlıksız ve yaşlı bir görünümden kurtularak yaşınızı çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümü mezunu.Üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip ,Paris Pure Skin Enstütü de ?beauty teraphy kursu aldı?. Mesleğine gönül veren Pervin Dinçer, her yıl yurt içi ve yurt dışında workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.