Gözlerimiz Bizi Ele Veriyor

göz altı çevresi cilt

Paylaş

Pervin DinçerGözlerimiz yaşımızı yansıtıyor. Gözaltı torbalarımız, gözaltı morluklarımız, çizgilerimiz, kaz ayaklarımız yani göz çevresindeki her şey ya bizi daha genç gösteriyor ya da daha yaşlı. Kadınlarda durum böyle ama erkekler de gözler yaşı daha net ortaya koyuyor.

Göz çevremizdeki engeller ortadan kalkınca olduğumuzdan daha genç görünmek işten bile değil.

Göz uygulamaları bizim bu dileğimizi gerçekleştirmek için biçilmiş kaftan. Özellikle yaşını korkmadan söylemek isteyen erkek hastalarımın öğrenmek istediği konuların başında göz sorunlarının çözümü geliyor.

göz altı çevresi ciltBu uygulamalardan biri göz çevresi roller uygulaması. Bu uygulamada göz çevresi için uygun olan botanik kök hücre ekstreleri; üzerinde saç teli inceliğinde iğnelerin bulunduğu roller ile göz altları ve üst göz kapağına, çizgilenme problemi var ise göz çevresine yediriliyor. Ardından göz etrafına kolajen üretimini artıran göz çevresindeki ince deriyi yenileme özelliğine sahip zar şeklinde soğuk jel peptide pach uygulanıyor. Pachler ciltte 15 dakika bekletildikten sonra çıkarılıp uygulamanın devamı olan serum kullanılıyor ve soğuk krem uygulanarak işlem sonlandırılıyor.

Roller ile amaç hücre yenilenmesini artırmak ve kullanılacak ürünlerin cilt altına emilimini artırmak. Sabırsız erkeklerin zamanını çalmayan işlem 30-40 dakika sürerken seans sayısı probleminize göre 4-8 seans yapılabiliyor.

Uygulamanın 7-10 aralıklarla yapılması sırrını paylaşmak istemeyen siz erkekler için avantaj sağlıyor.

Bir diğer uygulama olan Fraksiyonel Karbondioksit co2 lazer ile gözaltı ve üst göz kapağındaki yağ bezeleri, lekeler, benler, ince veya derin çizgiler, elastikiyetini, canlılığını yitirmiş deri için kullanılabilir. İşlem genelde 1-2 seans uygulanır. İşlem öncesi göz içine genelde lens gibi bir aparat yerleştirilir daha sonra lazer atışları problemli bölgeye uygulanır.

Uygulamanın erkekleri rahatlatan en önemli avantajlarından biri işlem genellikle ağrısız- sancısız olur. Ayrıca sosyal hayatı kısa süre etkileyebilir.

Güzelliğinize.

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümü mezunu.Üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip ,Paris Pure Skin Enstütü de ?beauty teraphy kursu aldı?. Mesleğine gönül veren Pervin Dinçer, her yıl yurt içi ve yurt dışında workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.