Haftanın Trendi: Hırka

Haftanın Trendi Hırka

Paylaş

Haftanın Trendi Hırka“Erkek kış modası” diye trendler belirlendiğinde nedense “hırka”adı pek öne çıkmaz. Oysa rahatlığı ve işlevselliği göz önüne alındığında, hele ki erkek, kış, soğuk gibi kelimelerin yanında  mutlaka adı öne çıkarılacak bir giyim unsuru olmalıdır. Ama bir haksızlığın da önüne geçelim, hırka 4 mevsim hayatımızda…

Erkekmagazin.com hırka seviyor…

İşlevselliğini gelirsek, bir kazak gibi giyme ve çıkarma zorluğu yok. Ceket gibi beden uyum sorunu yok hatta kırışma zorluğu yok. Altına ne giyerseniz giyin, iyi bir hırka giydiğinizde hiç bir şekilde sırıtmaz. Tabii iyi bir seçimden bahsediyoruz.

İster altına tişört giyin, ister daha ince biz kazak veya gömlek…Hem kolay kombin, hem de riski az. Soğuktan korur, ince bir hırka gömlekle şıklık katar.

Erkek Hırka Modası

Zaten bu kadar övmeye de gerek bile yok aslında, erkeklerin çoğunluğu hırkaya karşı sempati besler… Dini ögelerde bile öne çıkar hırka…Ne dememişler, bir hırka, bir çorba… Biz de ekleyelim, bir hırka, bir çorba, aşk belki yanında sıcak bir kahve…

Üstelik hırka son zamanlarda inanılmaz farklı tasarımlara açık bir hale geldi. Ceket formlarından tutun, palto mont noktasına kadar geldiğini görebiliyoruz. Özellikle yazdığımız casual konusunda belirtiğimiz gibi, ofislerde rahat-spor giyimin önemli unsuru olarak da görülür. Bir erkek için kış aylarında güzel bir hırka seçimi detayların en güzelidir.

Aslında not olarak belirtelim, hırka konusunun en önemli trendi, bir eş, sevgili ve anne tarafından yapılmış olanıdır. Ve bu en güzelidir. Modası hiç geçmez..

Nihayetinde hırka için güzel şeyler söyledik, şimdi gelelim güzel hırka modellerine ve kataloğumuza…Unutmadan bu katalog aynı zamanda smart casual ve business casual için de geçerlidir. Casual ne mi?

Sevgiler…

Erkekmagazin.com

HIRKA MODELLERİ KATALOĞU

Hırka Modelleri Kataloğu Erkek Hırka Modelleri Kataloğu  Erkek Hırka Modelleri Kataloğu  Erkek Hırka Modelleri Kataloğu  Erkek Hırka Modelleri Kataloğu  Erkek Hırka Modelleri Kataloğu  hirka-modelleri-05

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.