Haftanın Trendi “Transparan”

Transparan Erkek Modası

Paylaş

Stil ve Gezi YazarıHerkese merhaba!

Modanın kalbi şu sıralar İstanbul’da atmakta malum Mercedes Benz sponsorluğunda İstanbul Fashion Week ss15 kreasyonu tanıtılıyor.

Tabii sizinde bildiğiniz gibi eskidendi o sade davetler. Artık her marka kendi tasarımlarını katılımcılara sunarken görsel şölene de önem veriyor. Bu sayede sadece tasarımlar değil, müzikler, seçilen salonun dekoru ve dizaynı defilenin akılda kalıcılığını sağlıyor. Bu tarz detaylara dikkat edildiğinde yazılı ve görsel basının haricinde sözlü reklam dediğimiz ağızdan ağıza yapılan reklamlarla popülerlik sağlanıyor.

Bunu içtenlikle söyleyebilirim ki moda haftasındaki etkinlikleri yıl boyu heyecanla bekliyorum. Son zamanlarda beni etkileyen iki defile oldu. Louis Vuitton markasının sonbahar-kış 2013 moda şovu ve geçtiğimiz günlerde Paris moda haftasının en iyi markalarından biri olan Chanel ss15 defileleri benim göz ardı edemeyeceğim türdendi. İkisi de birbirinden güzeldi ve izlerken şevk uyandırır insana. 6 aylık zamanda çok iyi iş başarmışlar. Hem tasarımlar hem de koreografi muhteşemdi.İzlemenizi tavsiye ederim. Moda hakkında estetik bi bakış acısı elde etmek isterseniz sizin için güzel bi boş zaman aktivitesi olacağından eminim.

Gelelim bu hafta ki trendimize. Sizin için çok güzel ve seksi detaylara imza atan trend seçimi yaptım. Bu detay öyle bi seçim ki, hangi tasarımcının eline geçerse ortaya şahane tasarımlar çıkıyor.

Trasparan Erkek Modası

Transparan!

Transparan detayı sezonun hatta gecenin en seksi tasarımların altına imzasını atıyor.

Bu sezon Roberto Cavalli, Just Cavalli, Burberry, Calvin Klein, Dolce&Gabbana ve Tom Ford’un bolca transparan seksiliğine şahit olacağız. Ayrıca uygun fiyatlarda da şık olmak isterken seksi olmakta istersek gidilecek çok iyi bi adresimiz var: Zara! Bu sezon ten rengini ortaya çıkartan parçaları gerçekten göz dolduruyor.Yolunuz düşerse bi uğrayın.

Transparan Erkek Trendleri

Transparan detayı olan üst giyim modellerini skinny jean ve clutch çantalarla tamamladığınızda şık bir görünüm elde etmenin yanında, transparan detayın seksiliğinden dolayı bütün gece gözler üzerinizde olacak.

İyi haftalar…

Sercan Çam
Erkekmagazin.com yazarı

Gezmeyi çok seven, gezerken kültürel yemekleri yemeyi alışkanlık haline getirmiş, Türkiye'de ki bir kaç yemek yarışmasında derece almış gastronomi ve turizm işletme okuyan biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.