Hakan Akkaya Erkek Modası

Hakan Akkaya Erkek Modası

Paylaş

Hakan Akkaya erkeği olmanın ayrıcalığını yaşayın, hayranlık yaratın!

13 yılı aşkın süredir moda tasarım sektörüne öncülük eden ünlü modacı Hakan Akkaya, erkeklere özel koleksiyonlarıyla dolabınızı baştan aşağıya yeniliyor.

Hakan Akkaya

Başarılı moda tasarım kariyeri boyunca Boyner Holding, Altınyıldız ve Sarar gibi sektörün öncü markalarının Tasarım Departman Yöneticiliğini üstlenen Hakan Akkaya, Nişantaşı’nda bulunan ofisinde kendi markasıyla pret a porter ve haute coutureolarak adlandırılan şık hazır giyim koleksiyonları hazırlıyor.

HAKAN AKKAYA markasıyla erkek kategorisinde kişiye özel koleksiyonlar tasarlayan Akkaya, aynı zamanda hazır giyim dünyasına sunduğu farklı dokunuşlarla sizi stil sahibi yapıyor.

Akkaya sihirli dokunuşlarıyla haftasonu giyeceğiniz spor ceketten smokine, takım elbiseden şorta her detayı dilediğiniz gibi tasarlıyor.

Hakan Akkaya Erkek Modası

Pek çok ünlüyü giydiren Hakan Akkaya, 2012 yılında Who’s Next Paris ve Bread&Butter Berlin Fuarı’na erkek koleksiyonuna katılan ilk Türk tasarımcı oldu. Aynı zamanda 13 Ekim ve 15 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week’te Men in Black koleksiyonunda büyük ilgi gördü. Hakan Akkaya bugünlerde Ekim’de gerçekleşecek Mercedes Benz Fashion Week için hazırlıklarını sürdürüyor.

Hakan Akkaya Erkek Moda

 

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.