Honda CR-Z

Yazar Erkek Magazin

Honca CR-ZBenzersiz ve gözalıcı sportif bir tasarım

Heyecan, eğlence, tasarım ve macera… Honca CR-Z, hibrit ve ekonomik bir otomobilde sportif ve eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Yeni CR-Z dış görünümünde benzersiz ve gözalıcı sportif bir tasarıma sahip. Motorunda ise elektrik ve benzinli motorun birleşimi 1.5 124PS hibrit motor yatıyor. Yani hem sportif hem de ekonomik. Spor, Normal ve Econ olmak üzere 3 farklı sürüş modu sistemi teknolojisi ise onu benzersiz kılıyor. ECO tasarımlı anlık yakıt tüketimi göstergesi, yaktığınız yakıta göre renk değiştiren göstergeler gibi son gelişmiş teknolojilerle donatılmış.

Krom renkli ön ve arka koruma kızakları, eteklikler, dış dikiz aynaları, siyah veya krom renkli tavan barları, karartılmış arka kapı, kelebek ve bagaj kapağı camları), veya mevcut çok sayıda aksesuar arasından seçim yapma imkanı sağlıyor.

Hibrit Teknolojisi

Hibrit bir otomobil gücünü elektrik motoruyla desteklenen benzinli motordan alır. Sürekli devrede olan bu iki motor performansı arttırırken yakıt tüketimini düşürürler. Yavaşlama sırasında silindirler kapanır ve kinetik enerji toplanarak pillerde depolanır.İhtiyaç duyulduğu anda, iki motor birleşerek güçlü bir hızlanma etkisi yaratır ve ciddi oranda yakıt tasarrufu sağlar.Karbon emisyonu ise sürekli olarak azalmaktadır.

En düşük fiyatı 57.90 TL’den başlayan Honda CR-Z hibrit otomobil segmentinde iyi bir alternatif sunuyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.