Karizmanın Sırrı Karbon Peeling

Karbon Peeling

Paylaş

Pervin DinçerErkeklerin canını sıkan sorunların başında cildin lekelenmesi geliyor. Birçok erkek hastam bu durum can sıktığını ve etkili bir çözüme ihtiyaç duyduklarını söylüyor. İşte erkekleri lekelerinden arından bir uygulama: Karbon Peeling.

Ek destek gerektiren leke tedavilerinde etkili yöntemlerden biri Karbon Peelingi, pürüzsüz ve karizmatik bir yüzün sırlarından biri. Uygulama, cildinde canlılık ve parlaklık veren yağ salgısı nedeniyle gözenekleri açılan ciltlerde ya da peeling yapmaya uygun olmayan ciltlerde de başarılı sonuçlar veriyor.

Karbon PeelingKarbon Peelingi, hem cilde peeling etkisi yaratmak, ölü hücrelerden arındırmak için tek seans yapılabiliyor hem de tedavi amaçlı 1-2 hafta aralarla yapılabiliyor. Seansların süresi ise cildin sorununa göre her erkek hastadan hastaya değişiklik gösteriyor. Uygulama lazer cihazları kullanarak yapılıyor ve lazerde bulunan spectra özelliği sayesinde sorunu kısa sürede tedavi etme amacı güdüyor.

Karbon Peelingi?nin nasıl uygulandığını anlatmak gerekirse, ilk adım cilt yüzeyinin karbon kremle örtülmesidir. Özel olarak hazırlanan bu krem, ani bir ısıyla yüzde bulunan yüzeysel tabakayı buharlaştırılarak kaldırılmasını sağlıyor. Bu arada lazerin, cildin yenilenmesini sağlayan özelliği sayesinde de ciltte kolajen üretimi harekete geçiriliyor. Yaklaşık 15-20 dakika süren bu uygulama sonrası cildinizde herhangi bir kabuklanma gözlenmiyor.

Uygulamanın en rahatlatan avantajlarından biri de evine saklanmak zorunda kalmak istemeyen
erkekleri mutlu ediyor. Uygulama gündelik yaşantınızı sekteye uğratmadan sosyal hayatınıza devam edebilmenizi sağlıyor. Etkin sonuçlar için ise biraz sabretmeniz gerekiyor.

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümü mezunu.Üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip ,Paris Pure Skin Enstütü de ?beauty teraphy kursu aldı?. Mesleğine gönül veren Pervin Dinçer, her yıl yurt içi ve yurt dışında workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.