Konumuz Saç Arkadaşlar, Saçlarımız

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımGariptir, 20’li yaşlarımızda başımızdan beyaz seçer, 30’lu yaşlarımıza Bioxcinler ile girer olduk. Olayın ciddiyetini hafife alıyoruz gibi, “bizim ailede saçı dökülen yok” “benim saçlarım gür” gibi cümleler yabancı gelmiyordur umarım, çok biliyoruz biz çok.

Spreyler var, biliyorsunuz, o spreyleri kullanıp aynı kafa ile yastığa gidiyorsanız Bioxcinler’e yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Saç telleri ince olan arkadaşlar sprey konusunda ısrarlı olmamalılar, krem şeklinde kullanabilecekleri Schwarzkopf Osis+Stil/Body me isimli ürünü tavsiye ediyorum.

erkek saç bakımıŞampuan ve bakım ürünlerini yine bu seriden kullanmaları daha tutarlı olacaktır. Kalın saç teline sahip arkadaşlar spreyi 12 saat geçmeden arındırmalı, çok sıcak değil ılık suda saçları yıkamalıdır. Sprey için de yine Schwarzkopf Silhouette (esnek olan) isimli ürün profesyonel anlamda tavsiye edilebilir.

Ayrıca saçlarınızın kesimi için bilgi sahibi bir kuaförden öneri alın, gür saçlarınızı ince makas ile rahatlatırken, ince ve seyrek saçlarınız için daha çok makine kullanın bu sayede keskin hatlar oluşacak, saçın bütünlüğü ve yoğunluğu ortaya çıkacaktır.

Size kolay gelsin, saçlara iyi bakın.

Hoşça kalın

Aydın Yıldırım

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.