Marilyn Monroe 360East Moda?da

Yazar Erkek Magazin

14 Şubat EtkinlikAşkın her hali güzeldir. Aşk dolu bir gecenin keyfi ise paha biçilmezdir. Sevgilerin bir kez daha dile getirileceği Sevgililer Günü heyecanı yaklaşmışken 360East Moda, çok özel bir gece için hazırlanıyor. Sahnede Marilyn Monroe, aşkın şehvetini simgeliyor.

360East Moda, romantik manzarası, baştan çıkartan lezzetleri ve sürprizleri ile 14 Şubat gecesini özel kılmak isteyen sevgililer için kapılarını açıyor. Bu özel gecede sevgiliniz ile romantik bir yemeği Marilyn Monroe?nun inanılmaz şovları renklendiriyor.20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından, seks sembolü ve pop ikonu olan Marilyn Monroe, bu özel gece de tam da karşınızda duruyor.

Sevgilinize 14 Şubat?ta güzel bir anı olacak bir gece yaşatmak istiyorsanız önce sevgililer gününe özel olarak hazırlanan romantik bir yemeğin tadını çıkartacaksınız. Yemek sırasında başlayan özel şovlarla ise geceniz renklenecek. Marilyn Monroe, sahne aldığında gerçek bir yıldızın ihtişamını izlerken tüm dünyada tescillenen benzerliğine inanamayacaksınız… Nefes kesen benzerlikleri ile şaşırtan ve izleyenleri büyüleyen Marilyn Monroe, romantik bir gecede sevgiliniz için en güzel aşk şarkılarını seslendirecek. Aşkınızı dile getiren şarkılar sizi anlatırken, aklınızı başınızdan alacak lezzetlerin sunulduğu bir menüyle ve manzaranın büyüleyen atmosferiyle unutulmaz bir gece sizi bekliyor.

Tadı damağınızda kalacak, sevgilinizin kalbini yeniden ele geçireceğiniz romantizm, aşk ve sürprizler ile dolu bu özel gece için 360East Moda?da rezervasyon için geç kalmayın.

Detaylar için; www.360istanbul.com/vday2014

360istanbul East

0216 542 43 50 – 51 / 0530 789 0 360
Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No: 31 Kadıköy / İstanbul
(DoubleTree by Hilton Moda Oteli, 12. kat)

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.