Mymacchiato sizi AJANDA’ya davet ediyor!

Mymacchiato ajanda

Paylaş

Mymacchiato ajandaEvlilik yolunda ciddi bir ilişki arayan, özel insanı henüz bulamamış, eğitimli, kariyer sahibi kişilere buluşma imkanı veren Mymacchiato, yeni projesi Ajanda ile şehir hayatının nabzını tutuyor.

Ajanda; şehirde olup bitenden haberdar olmanız, sevdiğiniz aktiviteleri kaçırmamanız, hobilerinizde size eşlik edebilecek, sizinle aynı zevklere sahip kişilerle bir araya gelmeniz için özel olarak tasarlandı. Konser, gezi, tiyatro, trekking, tatil, workshop, sergi?

Etkinliklere tıklayın, kimlerin katılacağını görün, dahil olmak istediğiniz aktivitelere isminizi kaydedin. Dilerseniz kendi programınızı yapın, istediğiniz kişileri davet edin!

Tıklayın, AJANDA’ya ücretsiz üye olma fırsatını kaçırmayın!

http://ajanda.mymacchiato.com

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

  1. Magdur dedi ki:

    Ben bu hatayı yaptım, siz yapmayın diye yazıyorum. 3400 Lira ödeyim üye oldum ama bin pişmanım. Keşke o parayı bir hayır kurumuna falan bağışlasaymışım. Bir kere kesinlikle telaffuz ettikleri kadar çok üyeleri yok. Dolayısıyla boşuna hayallerinizdeki insanı tanımlamakla falan o değerli vaktinizi harcamayın. Çünkü pek de faydası olmayacak. Nitekim okusalar bile aday havuzu o kadar sınırlı ki yaş aralığı tutarsa şükredin. Ayrıca hiç bir yerde yazmıyor ancak ödeme yaptıktan sonra gelen sözleşmede şöyle bir madde var: Adaylığın başlangıcından itibaren 1 yıl boyunca en az 2 en fazla 9 üye ile tanıştırılacaksınız. Kısacası 2 üyeyi tamamlayıp hadi Allahaısmarladık deme hakkını kendilerine saklıyorlar. Nasıl? İyi yöntem di mi. Az önce sayfasına baktım. Çok iyi hizmet veriyorlarmış gibi bir de fiyatları artırmışlar. 33-40 yaş arasındaysanız 4,400 lira istiyorlar. 6 ayda 1000 lira zam!!! İnsanların hayallerini para kazanma hırslarına alet etmiş, topu topu 2 hatunun kurduğu (ve çalıştığı; başka çalışanları bile yok) bu siteye fazla prim vermeyin derim.

  2. Erkek Magazin dedi ki:

    İlk olarak geçmiş olsun…Karşı tarafı dinlemedikten sonra ne kadar doğru bilemeyiz tabi ama size güvenerek şunu söyleyelim. Siz baştan hata yapmışsınız 3400 liradan bahsediyorsunuz yani az buz bir para değil. Nasıl güvenebildiniz tuhaf…

    Geçmiş olun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.