Adidas = Pharrell Williams

Adidas Pw

Paylaş

Acuners Moda StilPharrell Williams’ın Adidas Originals ile birlikte hazırladığı Pharrell Williams = Adidas Originals, sıra dışı renkleriyle bizi bekliyor. Robin Thick ile daha önce “blurred lines” adlı düetiyle tanıdığımız pharrell müzik, anlaşılan modellikten sonra moda alanında da sıra dışı hünerlerini sergileyecek.

Pharrell Williams = Adidas Originals

Aynı zamanda sıra dışı bir tarzı olan pharrell, devasal şapkalarıyla karşımıza cıkmıştı. Kendisinin Adidas spor ayakkabı çalışmaları beklenmedik bir durum. Eğlenceli kişiliğini koleksiyonda da gösteren pharrell William’sın bu tasarımları ses getirecek gibi görünüyor.
Adidas originals isminden de anlaşılacağı üzere orjinal tasarımları marjinal formlarıyla rahatlığı sıradanlaştırmıyor. Bir eşofmanı bir spor ayakkabıyı giymeye kıyamayacağınız güzellikte tasarlayan firma, bu ortaklıkta model değil renkler üzerinde durmuş klasik adidas modelini doğanın tüm renkleri ile renklendirmiş .

Pharrell Williams Adidas Originals modası

Siz de klasik adidas’tan vazgeçmem ama biraz sıra dışı olsun diyorsanız koleksiyona bir göz atın derim. Bu güzel çalışmayı ve ortaklığı kutluyoruz. Adidasın sonraki ortaklığını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizin için altta bu koleksiyona ait bir kataloğu sunuyoruz?

Takipte kalın!

Acuners

 

Adidas = Pharrell Williams Koleksiyonu

Adidas Pharrell Williams Koleksiyonu Katalog

Adidas Pharrell Williams Koleksiyonu giyim

Adidas Pharrell Williams Koleksiyonu Ayakkabılar

Adidas Pharrell Williams Koleksiyonu giyim  Adidas Pharrell Williams Koleksiyonu Ayakkabılar  Adidas Pharrell Williams Koleksiyonu Ayakkabılar

 

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.