Pompadour Saç Trendine Devam

Pompadour Saç Trendi

Paylaş

2014 yılına damga vuran pompadour saç stili modeli, bu senede erkeklerin favorisi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Trendleri takip eden tüm erkekler tarafından benimsenen bu model 2015 yılında da güçlü bir şekilde devam edecek.

Açıkça söylemek gerekirse bundan şikayetçi olmamak lazım çünkü neredeyse küçük farklılıklarla her yapıya uygun bir saç modeli. Ve daha da güzeli, kadınlar tarafından erkeklerde çok beğenildiğini söyleyelim…

Pompadour

Elvis Presley Pompadour Saç ModeliDaha önce Pompadour konusunu işlemiştik ve orada bir ayrıntıyı sizinle paylaşmıştık. Pompadour  ismini Kral Louis?in metresi Madame de Pompadour?un saç stilinden alıyor. Kadınların bize golümü bilmiyoruz ama yakışıyor.

Kısa bir hatırlatma yapalım o zaman. Bu modelde yan taraflar kısa ve ön tarafta saçlar olabildiğince uzun bırakılıyor. Ve geriye taranmış, hacim veriliyor. Elvis Presley dersek yeterince açıklamış oluruz.

Bu sene biraz daha farklılaştırılmış, zira artık yan tarafta saçlar tamamen 3 numara veya 0 sıfır numara diye tarif edebileceğimiz, olabildiğince kısa yapılıyor.

Küçük bir not verelim ve ardında sizin için hazırlamış olduğumuz saç kataloğumuza geçelim.

Moda konusunda da bahsettiğimiz gibi tüm moda tabir edilen şeyler tamamen kişiseldir. Dışarıdan çok güzel görünebilir fakat sizin vücudunuza illaki uyması diye bir şey yoktur.

Aynı şekilde bu olay saç modellerini de kapsar. Yani pompadour size uyar mı uymaz mı bilinmez. İyi bir berbere gidip, görüş alarak bu konuda yardım almanız gerekir. Kafanızın yapısı, kulaklarınız, boynunuz her şekilde uygun modeller için önemlidir.

Sevgiler

Erkekmagazin.com

Pompadour Saç Kataloğu

Pompadour Saç Modelleri Kataloğu

Pompadour Saç Modelleri Kataloğu  Pompadour Saç Modelleri Kataloğu  Pompadour Saç Modelleri Kataloğu  Pompadour Saç Modelleri Kataloğu

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.