Sahte Orgazm Nasıl Belli Olur

Sahte orgazm nasıl belli olur

Paylaş

sahte orgazmYapılan araştırmalara göre kadınların %40’nın sahte orgazm yaşayarak eşlerini kandırdıklarını ortaya çıkardı. Her ne kadar bu araştırma kandırma olarak belirtse de bir tarafında belki de eşlerini üzmek istememeleri de olabilir. (kadınlar yapmaz öyle bir şey 🙂  Bu araştırmalar ışığında kadınların sahte orgazmı nasıl anlaşılabileceği de açıklanmış.

İşte size seksologların gerçek ve sahte orgazmı ayırt etmek amacıyla verdiği ipuçları. Unutmadan söyleyelim gerçek orgazm sırasında verilen ipuçları taklit edilemiyormuş.

Orgazmdan olmadan kısa bir süre önce burnun sulanmaya başlaması ve boğazı kuruduğu için yutkunma gereksinimi. 

Göğüs uçlarının sertleşmesi.

Göğüsleri arasındaki derinin kızarması. 

Göz bebeklerinin büyümesi.

Ve en önemli ipucu ise orgazm sırasında ayaklarının hareketi ve ayak başparmağının dik duruma geçmesi

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

  1. sude dedi ki:

    Evet kadinlar orgazm olduktan sonra susarlar ve bogazlari kurur bu dogru. Ama sadece burdan anlasilmaz.kadin orgazm olmadan once erkegin hizlanmasini ister ve tam orgazm sirasinda durmasini ister girip cikmasini istemez bacaklari kasilir bacaklarini kapatmak ister ve gozlerini kapatir cunku iyice mayışır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.