Set Kebap

Eğer canınız kebap yemek istedi ise ve İstanbul Avrupa yakasında iseniz tercih edeceğiniz ilk mekan kesinlikle; 33 yıldır Etiler Nispetiye Caddesi üzerinde olan ?Set Kebap? olmalıdır. Zira bırakın tadına bakmayı, adını bile duymadığınız, nerede ise Anadolu?da dahi pişirilmesi unutulmuş onlarca et yemeğini menüsünde bulunduran ?Set Kebap?; en hijyenik koşullarda ürettiği yemekleri ile hem göze, hem de damağa hitap ediyor.İddialı menüsü sizi ve sevdiklerinize hak ettiğiniz ziyafeti sunarken, modern çizgilerle yapılmış dekorasyonu yemeğe farklı bir anlam katıyor.Haftanın her günü 11.00 ? 23.00 arası hizmet veren ?Set Kebap?; iş yemeklerinize de yaptığı ev sahipliği ile bir türlü yanıt bulamadığınız ?acaba misafirlerime nerede yemek ikram etsem?? sorusuna da en lezzetli cevap oluyor. ?Set Kebap?; yüz elli kişilik sigara içilebilir bahçesi ve iki yüz elli kişilik kapalı alanı ile yeni sezonda ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için personelini sürekli geliştirmeye özen gösteriyor. Mekanda akşam yemeklerinde çalınan hafif müzik ile ziyafet eğlenceye dönüştürülüyor. Set Kebap? Menüsünden Tavsiye Ettiklerimiz Mekana gidip sipariş vermek istediğinizde, garsonun uzattığı menüden seçebileceğiniz yiyeceklerin en lezzetli olanları İstanbul Magazin ekibi tarafından denendi. Birbirinden şahane bu tatlar içinden mutlaka; minik kaşarlı pide, Antep dolma, tereyağlı humus, pastırmalı humus, özel nar pekmezli Gavurdağı salatası, patlıcan söğürtme, yoğurtlu patlıcan, soslu patlıcan, bonfile iskender, fıstıklı kebap, oruk kebabı, simit kebabı, fıstıklı lahmacun, cevizli lahmacun, piliç lahmacun, incir tatlısı ve atom denenmesi gereken lezzetler arasında.

Paylaş

Set KebapEğer canınız kebap yemek istedi ise ve İstanbul Avrupa yakasında iseniz tercih edeceğiniz ilk mekan kesinlikle; 33 yıldır Etiler Nispetiye Caddesi üzerinde olan ?Set Kebap? olmalıdır. Zira bırakın tadına bakmayı, adını bile duymadığınız, nerede ise Anadolu?da dahi pişirilmesi unutulmuş onlarca et yemeğini menüsünde bulunduran ?Set Kebap?; en hijyenik koşullarda ürettiği yemekleri ile hem göze, hem de damağa hitap ediyor.

İddialı menüsü sizi ve sevdiklerinize hak ettiğiniz ziyafeti sunarken, modern çizgilerle yapılmış dekorasyonu yemeğe farklı bir anlam katıyor.Haftanın her günü 11.00 ? 23.00 arası hizmet veren ?Set Kebap?; iş yemeklerinize de yaptığı ev sahipliği ile bir türlü yanıt bulamadığınız ?acaba misafirlerime nerede yemek ikram etsem?? sorusuna da en lezzetli cevap oluyor.

?Set Kebap?; yüz elli kişilik sigara içilebilir bahçesi ve iki yüz elli kişilik kapalı alanı ile yeni sezonda ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için personelini sürekli geliştirmeye özen gösteriyor. Mekanda akşam yemeklerinde çalınan hafif müzik ile ziyafet eğlenceye dönüştürülüyor.

Set Kebap? Menüsünden Tavsiye Ettiklerimiz

Mekana gidip sipariş vermek istediğinizde, garsonun uzattığı menüden seçebileceğiniz yiyeceklerin en lezzetli olanları İstanbul Magazin ekibi tarafından denendi. Birbirinden şahane bu tatlar içinden mutlaka; minik kaşarlı pide, Antep dolma, tereyağlı humus, pastırmalı humus, özel nar pekmezli Gavurdağı salatası, patlıcan söğürtme, yoğurtlu patlıcan, soslu patlıcan, bonfile iskender, fıstıklı kebap, oruk kebabı, simit kebabı, fıstıklı lahmacun, cevizli lahmacun, piliç lahmacun, incir tatlısı ve atom denenmesi gereken lezzetler arasında.

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.