Soğuk Lipoliz ile Kıyafetler Sizde Kalsın

Yazar Pervin Dinçer

Pervin DinçerBölgesel fazlalıklar ve selülitler yıllar önce sadece kadınların derdiydi. Ama hem sağlık alanındaki gelişmeler hem de siz erkeklerin kendilerine ayırdıkları zamanın artmasıyla hem sizin hem de biz kadınların ortak paydada buluştuğu konulardan.

Eskiden hemcinslerinizin bir kısmı kıyafetlerine, vücuduna önem verirken bugün hemen hemen her erkek bu konularda oldukça dikkatli davranıyor. Spor yapıyor, kıyafetlerini gelişigüzel seçmiyor. Ama yine de bölgesel fazlalıklar belli bir yaştan sonra yapışıp kalıyor. İşte bu noktada bakımı kendine ilke edinen erkeklere müjde gibi güzel haberim var. Soğuk Lipoliz ile karizmanızı güçlendirebilir ve  fit bir erkek olabilirsiniz.

Soğuk Lipoz YöntemiGelelim ayrıntılarına. Yağ hücrelerini dondurarak yok eden kontrollü ve bölgesel bir zayıflatma yöntemi olan Soğuk Lipoliz, yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daraltıp büzülerek lenfatik sistem tarafından vücuttan atılmasını sağlıyor. Anesteziye ihtiyaç duyulmadan, rahat ve konforlu bir uygulama yapılıyor. Uygulama sonrası aynı gün normal yaşama dönebiliyorsunuz. Kontrollü soğutma sistemi sadece yağ hücrelerini hedef alıyor ve yok ediyor. Sistemin en güzel yanı ise yağları eritirken aynı anda sıkılaşma sağlayabilmesi. Eğer yağ tabakasının kalın olduğu belirgin bölgelerde bir incelme elde etmek istiyorsanız ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Soğuk Lipolizde bulunan ek bir terapi yöntemi ile kan dolaşımı hızlandırılıyor, vücuttan su ve ödem atımı sağlanıyor.

Uzun iyileşme süreçleri içermeden, ağrısız, doğal görünümlü bir incelme ve aynı anda sıkılaşma sağlayan Lipoliz, yağ hücrelerinin fonksiyonlarının küçülerek geri dönüşümsüz kaybına yardımcı oluyor. Ki bu avantaj sabırsız erkekler için biçilmiş kaftan. Tedavi edilen bölgedeki yağ hücreleri metabolizma aracılığıyla vücuttan dışarı atılıyor. Bu sistemde soğuk uygulama ardından da sıcak uygulama yapılarak çok farklı bir tedavi ile başarı sağlanır.

Soğuk Lipolizdeki farklı cihaz, özel bir başlığa sahip. Uygulamada cildi soğuktan korumak için özel bir mendil uygulanır, uygulamanın ardından derinin üzerinde ince bir film oluşturulur. Yağ eritilmesi istenen bölgeye başlıklar yerleştirilerek tedaviye başlanır. Başlık konulduğu bölgeyi soğutur, herhangi bir acı, ağrı duymadan 30-60 dakika boyunca tedaviye devam edilirken, hasta bir yandan dinlenir. Üst ve alt karın bölgeleri, bel yan yağları, sırt bölgeleri, iç bacaklarda çok başarılı sonuçlar alınır. Vücut şekillendirme ve bölgesel incelme konusunda hem kadın hem de erkeklerde soğuk lipolizin kalıcı etkileri 3 hafta sonra ortaya çıkmaya başlar ve 8 haftada maksimum sonuca ulaşır. Seans sayısının az uygulama süresinin kısa olması vakit problemi yaşayan erkekler için de yüz güldürücü.

Güzelliğinize…

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.