Sportif Akım

Sportif Giyim Akımları

Paylaş

Stil ve Gezi YazarıYaşadığımız kentsel çevrenin gelişen imkanlarının kolaylığından mıdır bilmiyorum ama dünyadaki ülke toplumları olarak azalan yeşil alanlardan dolayı salon sporuna ilgimiz arttı. Herkeste spor salonlarına kayıt olma hevesi ya da merakı başladı.Bu sebepten dolayıda bir kaç sezondur yükselişteydi belki ama spor giyim bu yıl dünyadaki en büyük trend haline geldi.

Kendi tarzını bulmuş ve buna göre gardırobunu kendi zevkine uygun parçalarla taçlandıran her kesin bir çift Adidas Stan Smiths veya Nike international’a sahip gözümden kaçmıyor.

Ayrıca yıl boyunca gerçekleşen uluslararası moda haftalarında da katılımcıların az önce isimlerini saydığım markaların tasarımlarına sahip olduğu görülürken, Chanel, Valentino, Calvin Klein ve Dior gibi köklü markalarda bu değişime uyum sağladılar.

erkek-kombin

Beni en heyecanlandıran etkinlik ise Alexander Wang’ın H&M için hazırladığı maskülen koleksiyonun sergilendiği defileydi. Bu gelişmeler oluyorken İspanyol markalarda kendi spor giyim koleksiyonlarını ülkemize getirdi. Özellikle bu sezon backpack çanta modellerini beğendim. Şu an severek kullandığım Bershka markasının backpack modeline hayranlığımı dile getirebilirim.

Yeni yıla girerken aldığınız kararlar arasında forma girmek, kilo vermek gibi maddeler eklediyseniz motive olmak adına küçük bir alışveriş listesi hazırlamanız kendi yararınıza olacaktır.Yazımı bitirmeden önce ben sizler için küçük bi “eksikler listesi” hazırladım, hepinize şimdiden iyi okumalar, yeni yılda herşey istediğiniz gibi olsun, mutlu yıllar!

Sneakers: Nike AirMax/New Balance
Atlet:H&M
Şort:H&M
Eldiven:Adidas
Backpack:Bershka/Eastpak

Sercan Çam
ErkekMagazin Moda Stil Yazarı

aksesuar  aksesuar-trendleri   nike  adidas-stan-smith

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

  1. fyyz dedi ki:

    yayınladıgınız nike aırmax erkek ayakkabısımıdır eger erkekse turkiyede hangı nıke magazasında vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.