Takım Elbisenin En Çok Yakıştığı Ünlüler

Yazar Rıdvan Altınay

Takım elbise giyindiği zaman karizmasına karizma katan ünlülerimizden oluşan bu listeyi etraflıca analiz ettikten sonra oluşturdum. Sürekli ekranlarda gördüğümüz yabancı ünlülerden oluşan bu listemde takım elbisenin en çok yakıştığı isimlere yer verildi.

Rıdvan Altınay Moda Yazıları

Cillian MURPHY (Peaky Blinders)

Britanya’ dan bahsedilmesine rağmen, stilleri bir İngiliz beyefendiden oldukça farklıdır. Tek manşetli, daha ağır yünlü kıyafetler, daha çok iş için giyilen, çıkarılabilir yakalı kıyafetler… Bu kıyafet türü ise Peaky Blinders’ ın altını çizer çünkü Thomas Shelbys bir beyefendi değildir. Bunun yerine, kıyafetlerini toplumdaki statülerinin altını çizmek için kullanmak isteyen ve kendilerini geleneksel üst sınıf kurumdan ayırmak isteyen gangsterdir.

Cillian Murphy Takım Elbise
Peaky Blinders Giyim Tarzı

Taron EGERTON – (KINGSMAN)

Kingsman terzi isminin, aslında bir casus ajansının operasyonlarını yürütmesinin nedenidir. Eğer Savile Row’un alışkanlıkları onu Huntsman olarak tanıyorsa, bunun nedeni odur. “Her şey Huntsman’da bir takım elbise giyerken doğdu. Soyunma odasında durmaktan sıkıldım, bu yüzden elimi aynanın üstüne koymayı ve beni gizli bir yere götürmeyi hayal ettim ”diye açıklıyor Vaughn. “ Terziler oldukları için kusursuz giyinmek zorundalar ve bu yüzden film için modern bir beyefendi casusunun gerçekten giyeceği şeyleri seçmek zorunda kaldım.”

Taron Egerton Takım Elbise
Taron Egerton Stili

Roger FEDERER

Roger Federer‬, 8 Ağustos 1981 tarihinde Basel, İsviçre’de dünyaya geldi. Henüz küçük yaşlarından itibaren spora meraklı olan Roger Federer, henüz 6 yaşındayken tenis oynamaya başladı. Tarihin teklerde en fazla Grand Slam turnuvası kazanan erkek tenisçisi olan İsviçreli tenisçi, rekorunu 18 şampiyonluğa çıkardı. Ağırlıklı olarak koyu tonlarda takım elbise tercih eden profesyonel tenisçi, regular kesim ve klasik tarzda giyinmeyi tercih ediyor.

Roger Federer‬ Takım Elbise
Roger Federer‬ Stili

Conor McGREGOR

Conor McGregor 12 yaşında boks ve kick boks yapmaya başladı. Kısa zamanda İrlanda’da boks şampiyonu oldu. 2013 yılında ABD’li karma dövüş sanatları organizatör şirketi UFC ile sözleşme imzaladı.

Tüm dünyanın ilgisini üzerine çeken McGregor 2015 yılında Jose Aldo’nun sakatlanmasıyla Chad Mendes ile geçici UFC tüy siklet şampiyonluk maçına çıktı ve rakibini nakavat ederek geçici şampiyon oldu. Daha sonra Jose Aldo’yla karşılaşan McGregor, UFC 194’te rakibini 13 saniyede nakavt ederek UFC tüy siklet şampiyonu oldu.

Modaya en iyi ayak uyduranlardan biri olan Conor, takım elbiselerinin tamamı özel dikimdir. Dar kesim tercih eden profesyonel dövüşçü, lacivert ve parlement mavisi tonlarını tercih ediyor. Ceketlerinin büyük çoğunluğu klasik yaka ve 2 düğmelidir, nadiren de olsa 3 düğmeli tercih etmektedir.

Conor McGREGOR Takım Elbise

Umarım benim yazarken aldığım keyfi sizde okurken alırsınız.

İyi haftalarınız olsun. İyi okumalar.

Rıdvan ALTINAY
CEO-Founder of GOLDEN ROCK

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.