Ve Kış Gelir

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımMerhaba 🙂

Güzel, güneşli bir hafta sonu ve arkasından bizi tişört ve şortlarımız ile yakalayan kış mevsimi, evet kış gelmişe benziyor, bayanlar “üşüdüm” modunda iken domatesler de bozulmaya başladı, anladık kış ensemizde.

Herkes deprem çaresizliği yaşarcasına normal giyiminin üzerine deri ceketlere saldırmış durumda, leopar ablalar var, onları da seviyoruz elbet.

Bu çözüm bizlere anlık pasta cila olsa da, “ya abi hemen hasta olduk” demelerin hatırı sayılır bir sebebi oluyor.

Kış ModasıBu günlerin en az hasarla atlatılması çoğumuzun beceremediği bir olay olsa da, ben bu sene ortalamanın üzerine çıkacağımız konusunda sizinle hem fikirim. Öncelikle pamuklu giysilerinizi kış uykusundan kaldırma ile koyulun işe, onlar sizin yeni dostunuz olabilir, çorap, kazak, hırka, triko için Zara, Koton Ve M&S mağazalarına bakmadan ben dolap falan düzeceğim demeyin. Gördüm de konuşuyorum.

Onun dışında tembellik kaynaklı bir sorunumuz var, biz erkeğiz ya hani hiç üşümeyiz falan, o kasım akşamında üzerimizde ki hırka ile “yok ben üşümüyorum ya” falan deriz ya, neyse klişe olmuş belli.

Canlar, yakışıklı, erkek arkadaşlarım; elinizdeki malzemeyi çeşitlendirin ve ince, kat olarak giyin, bu sizi havaların gazabından koruyacağı kadar kendinize yeni tarzlar bulma konusunda yardımcı olacaktır.

Sokakta sizlerden bir çok tane göreceğime eminim.

Hoşça kalın.

🙂

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.