Yağmur Botları

Yazar Erkek Magazin
Yağmur BotlarıYağmurlu ve soğuk günlerde en pratik ayakkabı seçimi olmasının yanı sıra, moda trendleri arasında “Yağmur Botları” hala iyi bir seçim.Özellikle balıkçıların su ve çamurdan korunmak için kullandıkları ?balıkçı çizmesi? olarak da anılan yağmur botları, son senelerde artık lüks mağazaların vitrinlerini de süslemeye başladı. Rengarenk ve çeşit çeşit desenlerde kadınların ayaklarını süsleyen bu botlar, sade ve kibar bir görüntü isteyenler için düz siyah, canlı renkleri sevenler için renkli ve sıra dışı görünmeyi sevenler için de desenli çeşitleriyle bu kışın trendleri arasında bu sene de yerini alıyor.Yağmur botları, her kıyafetle birlikte kombine edilebiliyor. Elbise, etek, jeans vs. her kıyafet için rahatlıkla kullanılabilir. Spor tarzı için, canlı ve iddialı renklerdeki kalın tabanlı modelleri, klasik stilde giyinenler ise taşlı, tokalı, kürklü, leoparlı modelleri tercih edilebilir. Daha farklı iddalı olmak isteyenler ise manzara resimlerini aratmayacak rengarenk modelleri seçebiliyor.

Yağmur Botları

Yağmur botları, temizliklerinin kolaylığı, boya gerektirmemesi ve soğuk kış günlerinin olumsuz etkisine karşı ayakları sıcak tutması diğer ayakkabılara göre çok daha avantaj sunabiliyor. Ayakların çizme içindeki rahatlığı ise başka bir keyif sunuyor.

20 TL ve 300 TL arasında fiyat aralığında zengin çeşitlerini bulabileceğiniz yağmur botları, mağazalarda sizleri bekliyor.

Yağmur Botlar için trend markalar: Hunter, Burberry, Crocs, Kamik, Bogs.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.