YAZ GÜNÜ MODA GÜNÜ

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımSonbahar, Kış, ilkbahar, giyimimizin kendimizi ifade anlamında bizlere en yardımcı üç mevsim olarak göze çarpmaktadır. Bu mevsimlerde ruh halimizin enerjisi seçimlerimiz aracılığı ile tarzımıza da yansımaktadır. Hele bir de prosedürlerin başı çektiği bir iş yerinde isek vay halimize, akşamdan kalma kavgalarımızı kemerimiz ve ayakkabımız arasındaki uyumsuzluk zaten bağırıyor olacaktır.

Bir de yaz mevsimi var, hani şu iş toplantılarımızın tişört renklerimize aldığımız acımasız eleştireler ile bölündüğü mevsim, hani kapalı ayakkabılarımızı bir hoşça kal demeden bir köşeye hapsettiğimiz o mevsim, hani giyinirken rahatlığımızdan taviz vermediğimiz, çoğumuzun tatil düşlerine sahne olan Yaz.

Erkek Yaz ModasıFakat bu okuduklarınız Yaz mevsimini diğer mevsimlerden modanın rahatlık ile entegre olamaması konusunda ayırmamalı, tam tersine bu mevsim rahatlık ve moda uyumunun en hummalı tablosudur, ve siz ressamlar hayal gücünüz ile zevklerinizi birleştirdiğiniz noktalar ile kendi modanız eşliğinde yaza ikinci kez merhaba diyeceksiniz.

O kadar konuşup bir-kaç tüyo vermeden yazımı bitiremeyeceğim 🙂

Ben koyu kahve tonunda kemer ve ince ayakkabı (koyu kahve) derim, hardal rengi keten pantolon üzerine kırmızı,beyaz tonların kareler oluşturduğu bir gömlek iyi bir tamamlayıcı olacaktır, bu arada; saçlarınızı dağınık bırakmayı unutmayın.

 

Hoşça kalın.

Aydın Yıldırım

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.