Yeni Bir Hafta

Yazar Aydın Yıldırım

Aydın YıldırımTekrar Merhaba

Bomba gibi bir hafta sonunu alt etmiş, o bar senin bu bar benim dediğiniz cumartesi gecelerinden plaj plaj gezip bıkmadığınız pazar gününü uğurladık..

Yeni bir hafta bizleri karşılıyor, biz de ona enerjimizi hissettirmeli koca bir merhaba demeliyiz.

Ben derim ki bu hafta kimse soğuk renk giymesin, bakın; kulağıma bazı şikayetler geliyor.. “o kız bana bakmadı”, “sevgilim bana gülmedi”, “arkadaşım parti davetimi reddetti”.

Arkadaşlar, bizler sadece “dil” organımız ile kendimizi ifade etmiyoruz, sizin giyim ve tarzınız maalesef ki bu konuda ciddi rollere sahip. Siz  siz olun hizmet sektöründe çalışıp ta mesaiye terlik ile gitmeyin ve ya ceketsiz toplum önünde bir konuşma yapmayın.

..bir de takım giyip çorap giymez iseniz hakkınızda türlü dedikodular çıkabilir..

Avva İlkbahar YazGelelim renk muhabbetine.. o kadar ay uğraşıp verdiğiniz kilolar neticesinde “fit” adını verdiğiniz vücudunuzu siyah bir gömlek ile kapatmayacağınızı söyleyin bana.. ya da biraz önce gördüğüm siyah kot ve üzerindeki kalın siyah kemerin gerçek olmadığını umuyorum.

E ne giyeceğiz o halde diyenleri duydum sanki !

O zaman yarın üzerinize giyeceklerinizi şimdiden hazırlayın derim ben size..

-gök mavisi gömleğinizi ütülemeye başlayın beyler, başlayın başlayın her şeyi kızlardan beklemeyin.. fit arkadaşlar pastel maviyi tercih edebilir..

-krem keten pantolonu da hazırlayın bir zahmet, hazır mı ? ooohh mis.

-koyu mavi Tommy Hilfiger ayakkabı derim ben birde, olay bitmiştir.

İyi haftalar 🙂

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.