Zengin Erkeklerin Arkadaşlık Sitesi Goomena, Şimdi de Türkiye’de

Yazar Erkek Magazin

Adı Goomena.com olan bu site, bir tanışma sitesinde aranan özelliklerin ötesine geçiyor.

Bu yeni arkadaşlık sitesi, çok değil kısa zaman önce Türkiye’nin online pazarına bomba gibi düştü. Bir çok kişinin düşüncesi, ülkedeki evlilik vaad eden arkadaşlık sitelerini yerinden oynatacağını yönünde.

Goomena.com ateşli, çekici, başarılı erkek ve kadınlarıyla, Amerikada ve İngilterede son zamanlarin en revaçta sitesi ünvanıyla, tüm kadın ve erkek nüfusunu ayağa kaldırmıştır.

Goomena Türkiye'de

Çünkü, yeni nesil tanışma sitelerinde artık trend, romantik aşk ve müstakbel damat/gelin arayışı değil, baştan çıkarma, tabuların yıkılması ve geleneksel tutumların değişmesine yönelik. Böylece dating devrim niteliğinde hızlı ve köklü değişikliklere şahit olup daha dinamik bir hal almakta: burada evleneceğin değil, oyunu kurallarıyla oynamayı bilen insanlarla tanışacaksın.

Goomena.com sırasıyla başarılı ve zengin erkeklerin dünyasını, çekici ve ateşli kadınların dünyasıyla birleştirmenin sözünü veriyor. Nihai hedef: tanışma, flört, buluşmanın, tanışmanın keyfi, ”Sugar Daddy-Sugar Baby ilişkisi” ve tabiki de imkansız olmayan ve tüm bunların sonucunda varılabilecek son nokta olan ”evlilik”.

Kör edici güzellikteki kadınların bu siteye yazılıyor olması, Goomena.com’un en büyük avantajı. Erkeklerin zengin ve başarılı olmasından hem de sitenin pratik kullanım şeklinden dolayı, sonuç belli: Goomena hangi ülkede olursa olsun çekici, zeki ve hırslı kadınları kendine çekiyor.

Böyle bir sitenin ülkemizde tutup tutmayacağı, ülkemizde egemen olan dating alanındaki kültür anlayışı ile doğru orantılıdır. Anlayışın ne yönde olduğu aslında oldukça açık: erkekler olduğu kadar Türkiye’deki kadınlar da, ”level atlayıp” randevularını, tabulardan arınmış bir şekilde, bir adım ileriye götürmek istiyorlar.

Bu durumda bize düşen tek şey, Goomena.com’a iyi şanslar dilemek!

www.goomena.com

*sponsorlu içerik

İlgili Yazılar

7 Yorumlar

Esra 05 Mayıs 2016 - 20:47

Bir ömür beraber uyumak ve uyanmak istiyorum.

Yanıtla
Esra 05 Mayıs 2016 - 20:48

DüRüst insanların olduğu bir sitedir umarım

Yanıtla
Erkek Magazin 06 Mayıs 2016 - 00:03

Esra Hanım, bize para ödedikleri için siteye koyduk. Nihayetinde bir reklam. Beyaz atlı prensler yoktur, dikkatli olun:)

Yanıtla
Yildiz 27 Haziran 2016 - 00:20

Slm

Yanıtla
büşra 06 Eylül 2016 - 09:14

nasil kayit olunuyor

Yanıtla
ismail 17 Haziran 2018 - 01:31

Slm arkadaşlar kusuruma bakmayın 40 yaşındayım babamı annemi eşimi maddi manevi herşeyimi kaybettim yanlızım şizöfren hastasıyım çalışmıyorum 100bini aşkın borcum var alacaklılar tepemde sinirkırizi geçirdim raporluyum 15yıldır ilaç tedavisi görüyorum aranızda durumu iyi olan arkadaşlara sesleniyorum şu aziz mubarek bayram gününde allah rızası için bana acil yardımcı olun hayır sever arkadaşımız mutlaka çıkacaktır eminim hepinizden allah rızası olsun acil sizlerden para yardımı bekliyorum bu (0198076216145002)numaram tlf 05353410865

Yanıtla
ismail 17 Haziran 2018 - 01:41

Slm arkadaşlar kusuruma bakmayın 40 yaşındayım babamı annemi eşimi maddi manevi herşeyimi kaybettim yanlızım şizöfren hastasıyım çalışmıyorum 15yıldır ilaç tedavisi görüyorum raporluyum çalışmıyorum alacaklılar tepemde sinirkırizi geçirdim 100bini aşkın borcum var nolur şu aziz mubarek bayram gününde bana acil yardımcı olun lütfen durumu iyi olan arkaşlar bana acil para yardımında bulunun şu aziz mubarek bayram gününde bu (0198076216145002)hesap numaram tlf 05353410865 hayır sever arkaşlar mutlaka vardır eminim bazen gocalıyorum kusuruma bakmayın kafam bende değil

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.