Zengin Erkeklerin Arkadaşlık Sitesi Goomena, Şimdi de Türkiye’de

Gomena Reklam

Paylaş

Adı Goomena.com olan bu site, bir tanışma sitesinde aranan özelliklerin ötesine geçiyor.

Bu yeni arkadaşlık sitesi, çok değil kısa zaman önce Türkiye’nin online pazarına bomba gibi düştü. Bir çok kişinin düşüncesi, ülkedeki evlilik vaad eden arkadaşlık sitelerini yerinden oynatacağını yönünde.

Goomena.com ateşli, çekici, başarılı erkek ve kadınlarıyla, Amerikada ve İngilterede son zamanlarin en revaçta sitesi ünvanıyla, tüm kadın ve erkek nüfusunu ayağa kaldırmıştır.

Goomena Türkiye'de

Çünkü, yeni nesil tanışma sitelerinde artık trend, romantik aşk ve müstakbel damat/gelin arayışı değil, baştan çıkarma, tabuların yıkılması ve geleneksel tutumların değişmesine yönelik. Böylece dating devrim niteliğinde hızlı ve köklü değişikliklere şahit olup daha dinamik bir hal almakta: burada evleneceğin değil, oyunu kurallarıyla oynamayı bilen insanlarla tanışacaksın.

Goomena.com sırasıyla başarılı ve zengin erkeklerin dünyasını, çekici ve ateşli kadınların dünyasıyla birleştirmenin sözünü veriyor. Nihai hedef: tanışma, flört, buluşmanın, tanışmanın keyfi, ”Sugar Daddy-Sugar Baby ilişkisi” ve tabiki de imkansız olmayan ve tüm bunların sonucunda varılabilecek son nokta olan ”evlilik”.

Kör edici güzellikteki kadınların bu siteye yazılıyor olması, Goomena.com’un en büyük avantajı. Erkeklerin zengin ve başarılı olmasından hem de sitenin pratik kullanım şeklinden dolayı, sonuç belli: Goomena hangi ülkede olursa olsun çekici, zeki ve hırslı kadınları kendine çekiyor.

Böyle bir sitenin ülkemizde tutup tutmayacağı, ülkemizde egemen olan dating alanındaki kültür anlayışı ile doğru orantılıdır. Anlayışın ne yönde olduğu aslında oldukça açık: erkekler olduğu kadar Türkiye’deki kadınlar da, ”level atlayıp” randevularını, tabulardan arınmış bir şekilde, bir adım ileriye götürmek istiyorlar.

Bu durumda bize düşen tek şey, Goomena.com’a iyi şanslar dilemek!

www.goomena.com

*sponsorlu içerik

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

  1. Esra dedi ki:

    Bir ömür beraber uyumak ve uyanmak istiyorum.

  2. Yildiz dedi ki:

    Slm

  3. büşra dedi ki:

    nasil kayit olunuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir