Reklam

Yazar Erkek Magazin

Türkiye’nin İlk Online Erkek Yaşam Stil Dergisi “erkekmagazin.com”

ErkekMagazin.com “Erkek Yaşam ve Stil ” konseptiyle, 2005 yılından beri erkek dünyasına yönelik yayın yapan ilk dijital dergidir.

Açıldığı günden bugüne aynı çizgide, erkeklere yönelik güzel bilgiler vermek amacıyla yayın yapar.

 

Uzun Saç Modelleri Kataloğ

Münih’li Alman Garson Helga” Türk erkeklerine bayılıyorum, bence dünyanın en güzel erkekleri, güçlü, sevgi dolu, bla bla…

Erkekmagazin.com, genel geçer ve tipik medyaları isimlendirdiği “Helga Medya” anlayışından uzak farklı bir bakış açısı sunar.

Helga Medya anlayışında olduğu gibi, 3. sınıf mankenleri konu yapmaz, çıplaklık ve kadına yönelik meta anlayışını reddeder. 3 günde kadın tavlamak, tek derste yatağa atmak, erkeğimi böyle severim, böyle okşarım vb. saçmalıklardan uzak doyurucu bilgiler verir.

Ayrıca okuyucularına son derece değer verir. Modası hiç geçmediği halde bu sene yine “siyah modası” gibi doldur boşalt konuları okuyucusuna sunmaz. Hangi sene olursa olsun, siyah her zaman modadır:)

Şimdi Biraz Bilgi 

ErkekMagazin.com  aylık 15.000 okuyucuya hitap etmektedir. Az biliyoruz:)

Bu belki ilk başta çok düşük gelebilir ama buranın özel bir medya olduğu unutulmamalıdır. Hiç bir hile yapmadan, boş konuları ele almayan bir medyayız. 50-60 cümle ile arama motorlarını ve okuyucuları kandırmak gibi bir düşüncemiz olmadığından, erkek gibi ilerliyoruz.

Reklam olmadığında, sevgilimiz olmadığında veya canımız sıkıldığında; hiç bir şekilde siteyle ilgilenmiyoruz. Bazen coşup yazılar yazıyoruz…

 

Neden Reklam

Neden mi ? Bazen 1 kişi bazen de 5 kişi olabiliyoruz. Bir gruba bağlı değiliz, hatta ofisimiz yok, buna rağmen buraya kadar getirebildik. Erkeklere özel bir medya olarak yaptığımız çalışmanın güzel olduğunu, hatta imkanlar olursa daha fazla gelişeceğimizi biliyoruz.

Lütfen reklam başvurularının ardından “ama okuyucu sayınız çok az, o kadar etmez, şu kadar verelim” tarzı geri dönüşlerde bulunmayınız. Yukarıda her şey yazılmıştır.  

Banner alanları 

01 728*90 Üst banner : Tüm sayfalarda dönüşümsüz sabit gösterim 1 Ay: 1350 tl

02- 340*250 Yan banner üst: Tüm sayfalarda dönüşümsüz sabit gösterim 1 Ay: 1400 tl

03- 340*250 Yan banner alt: Tüm sayfalarda dönüşümsüz sabit gösterim 1 Ay: 700 tl

04-  468*90 : Orta banner: Tüm sayfalarda dönüşümsüz sabit gösterim 1 Ay : 500 tl

Not: ErkekMagazin.com’da yer alan bülten, haber, pr çalışmaları 1 sene ile sınırlıdır. Ömür boyu reklam anlayışımız yoktur


Reklam yerleri

İletişim  mailimiz

0539 545 73 93

erkekmagazin iletisim