Yılın Trendi Erkek Blazer Ceketleri

Yazar Modagen

Yıllar boyunca ceket erkek modasında önemli bir yer almıştır. Geçmişten bugüne kadar birçok değişime uğradıysa da hala şıklığı kendisine ilke edinmiş baylar için vazgeçilmez bir parça olmuştur. Son 10 yıldır erkek blazer ceket modası fazlasıyla gördüğümüz bir giyim tarzı haline gelmiştir. Birçok kombin yapabildiğimiz, klasik ya da spor bir görünüm elde edebildiğimiz ürünlerin başında gelir. Genellikle,göğüs kısmında arma olan, siyah ve lacivert renkte ceketler akla gelse de bu çok da doğru bir  tanımlama değildir. Kot pantolonla ve tişörtle rahatlıkla kombinleyebildiğimiz ve günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilen bir ürün olması erkek modası için gayet kullanışlı bir ürün olduğunu göstermektedir.

Dik omuzlu, tek düğmeli, kolları manşet gösteren kısalıkta ve yuvarlak kesimli tarzdaki ceketler bu yılın en çok tercih edilen modelleridir. Baylara daha birçok yıl şıklık katacak gibi duruyor.

Şık Erkek Blazer Ceket Tercihi

En sık kullanılan tek düğmeli modellerdir. Renk tercihleri mevsimsel olarak ve kişinin zevkine göre değişse de, genellikle en risksiz ve sadelikle şıklığı bağdaştırmak isteyen baylar için kuşkusuz siyah ve lacivert renkler doğru tercih olacaktır. Günlük hayatta yada gece hayatı olan baylar için şık erkek blazer ceketler vazgeçilmez olmuştur. Daha sıcak renk tercihleri de yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Yeter ki doğru renk uyumunu yakalayabilelim. Daha hoş bir görünüm elde etmek isteyen baylar kumaş olarak daha ince yumuşak kumaşlar tercih etmelidirler.

2016 En Trend Şık Erkek Blazer Ceket Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

İlk olarak kişinin fiziğini iyi tanıması gerekiyor.Omuz-bel orantısı, bel yüksekliği, kolların vücuda oranı, kilo durumu gibi özellikleri en trend şık erkek blazer ceket tercihinde bilinmesi gerekenlerdendir. Alışveriş yaparken satın aldığımız ürünün kaliteli ve hesaplı olmasını umut ederiz.Bu konuda birçok internet sitesini görmekteyiz. Bu sitelerin arasında istediğiniz bütün özellikleri bir araya toplamış modagen.com uygun ödeme koşulları ve fırsat ürünleri ile daha birçok hizmeti ayağınıza kadar getiriyor.O zaman haydi alışverişe…

 

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.