Golden Rock ve 2018 Senesi Genel Değerlendirme

2018 Erkek Modası Genel

Paylaş

Rıdvan Altınay

Neden Dünya’nın en iyi, en kaliteli takım elbise markası bir Türk’e ait değil? Üstelik Dünya’nın en iyi terzilerine de sahibiz. Alanında uzmanlaşan, ismi sınırların ötesine ulaşan birçok terziye de sahibiz. Bazıları aramızdan ayrılsa da öğrencileri hayattalar ve ustalarını aratmayan sanat eserleri üretiyorlar. Harika ötesi ısmarlama takım elbiselerden bahsediyorum.

Ismarlama erkek giyim

Bu soruları kendime sorduktan hemen sonra çalışmalara başladım. Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi terzilerine ulaştım. İşi tanımak ve tecrübe kazanmak epey zamanımı aldı. Altın gibi kıymetli ve kaya kadar sağlam anlamındaki Golden Rock markası, Dünya’nın En Kaliteli Erkek Giyim Markası Olma vizyonu ile kuruldu.

Takım Elbise üretiminde en iyi ustalar ile en iyi kumaş ve malzemeleri buluşturduğumuzda kalite kaçınılmaz oldu.

Golden Rock markası olarak odağımızı %100 müşteri memnuniyetine çevirdik ve tahminlerimizin ötesinde geri bildirimler aldık. Her müşterimize özel ilgi gösterdik. İnovasyona ağırlık verdik ve sonuç olarak Türkiye’nin en değerli ısmarlama erkek giyim markaları arasına girmekle kalmayıp birçok önemli işadamına, bürokratlara ve sanatçılara elbiseler ve gömlekler hazırlamaya başladık.

Golden Rock Ismarlama erkek giyim

Golden Rock markası olarak elimizdeki mevcut verileri de toparlayarak sizlere 2018 de en çok tutulan takım elbise ve gömleklerin modelleri, kumaş renkleri ve birçok detayı vereceğim.

2018 Yılı Takım Elbise Genel Değerlendirmesi

2018 yılında en çok tercih edilen ısmarlama takım elbise rengi lacivert oldu. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise lacivert takım elbiselerinin neredeyse her ortama uyum sağlamasıdır. Lacivert takım elbiseleri doğru kumaş ve aksesuar ile kombinlendiği zaman kullanıcıyı asla huzursuz etmez. Lacivert takım elbiseleri arasında ise Çift Yırtmaçlı, 2 Düğmeli ve 2 cepli-kapaklı takım elbiseler liderliğini korumaktadır. Kırlangıç yakadan ziyade klasik yaka tercih edildi.

Çift Yırtmaçlı Takım Elbise

Lacivert takım elbiselerde İtalyan ve İngiliz marka kumaşlar en çok tercih edilenlerdir. %100 Yün veya kaşmir karışımlı yün kumaşlar oldukça fazla tercih edildi. Kumaşın organik olması kişiye konfor hissi verir.

Erkek Giyim Kumaş

2018 Yılı Gömlek Genel Değerlendirmesi

2018 yılında en çok tercih edilen ısmarlama gömlek rengi beyaz ile buz mavisi oldu. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise beyaz ve buz mavisinin hem kurumsal hemde sosyal hayatta neredeyse her ortama ayak uydurmasıdır. Aynı zamanda beyaz ve buz mavisi ısmarlama giyimi yeni tercih edenlerin vermiş olduğu ilk sipariş rekleridir. Liderliğini koruyan gömlek modeli ise normal kesim, cepsiz, arkası pensli ve klasik yakadır. En çok kullanışan manşet türü ise Golden Rock olarak M4 olarak adlandırdığımız resimde görünen manşet türüdür.

Erkek Gömlek Kumaş

Beyaz gömleklerde en çok tercih edilen kumaş Söktaş marka Türk kumaşıdır. Oldukça kalitelidir. Buz mavisinde ise en çok kullanılan T.Monti marka İtalyan kumaşlardır. Kullanılan kumaşlar %100 Mısır pamuğudur. Pamuk kumaşa rahat nefes aldırdıpı için konfor üst seviyededir.

Rıdvan ALTINAY
CEO-Founder of GOLDEN ROCK

 

“Golden Rock” kalitesiyle tanışmak ister misiniz? 
www.GoldenRock.com.tr

 

 

Rıdvan Altınay, dünya çapında terziler ile kaliteli kumaşları buluşturan Golden Rock adlı ısmarlama erkek giyim markasının kuruculuğunu ve yöneticiliğini yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.