Trend Erkek Aksesuarlarının Doğru Kullanımı

Yazar Modagen

2016 yılında çevremizde birçok şık bayı görmemiz mümkün,bu sorunun cevabı doğru kombinlenmiş kıyafetler ve en önemlisi kullanılan aksesuarlardır. Peki doğru aksesuarları hangi koşullara göre tercih etmeliyiz ? Ten rengine göre seçilmiş aksesuarlar en doğru sonuçlara doğrudan ulaşmanızı sağlayacaktır. Öncelikle, aksesuarlarınız kıyafetlerinizle uyumlu olmalı. Çünkü o kıyafetinizi tamamlıyor. Kadınlar sizin karakteriniz hakkında bile çıkarımlar yapabiliyorlar. Bir erkeğin en çok dikkat etmesi gereken erkek akssesuarı saatidir. Çok pahalı markalar olmasına gerek yok, en azından bileğinize uygun olması ve şık bir kombinin tamamlayıcısı olması yeterli.

Saat ile en çok kullandığımız bileklikler de bu yıl çok büyük bir rol oynuyor. Farklı boyutta, şekilde ve renkteki saatlerle kombinleyebilirsiniz. Özellikle doğal taş bileklikler iyi bir görünüm elde etmenin anahtarı konumundadır. Bunun yanında gözlük ve şapka gibi aksesuarlar bu yılda erkek modasında etkin bir yere sahiptir.

Trend Erkek Aksesuarlarının Doğru Kullanımı

Erkek moda dünyasında artık aylara ve havanın durumuna göre giyinmek rafa kalkmış vaziyette, istediğiniz renkte kıyafetleri ve aksesuarları, istediğiniz zaman giyebilirsiniz. Yeter ki uyuma dikkat edelim. Ten renginiz kombin yaparken çıkış yapacağınız ana nokta, aslında şöyle de açıklayabiliriz; ten renginizin aksi yönde aksesuarlar tercih etmeniz, hem farklı hem de şık bir görünüm elde etme de epey yardımcı olabilir. Bu yılın en trend erkek aksesuarları olarak göz önünde olan bileklik, saat ve güneş gözlükleri dikkatli bir gözle incelendiğinde genellikle daha parlak, daha göz alıcı renkler olduğunu açıkça fark ediyoruz. Şapka,biraz daha spor görünüm elde etmede ve saçlarımıza özenmediğimiz günlerde başarılı seçimler arasında yer alabilir.

En Şık Trend Erkek Aksesuarları Hakkında Alışveriş Tüyoları

Günümüzde çok yaygın hale gelen internet alışverişinde edindiğim deneyimler doğrultusunda modagen.com önereceğim en keyifli alışveriş deneyimimdir.Hem kalitesi hem de hesaplı olması gerçekten mutluluk verici bir durum.2016 nın en şık tren erkek aksesuarlarını bu sitede kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun ödeme imkanlarıyla ve fırsat ürünleriyle yüzleri güldüren hizmet anlayışı, başka hiçbir yerde bulamayacağınız alışveriş deneyimi için harekete geçin,keyifli alışverişler…

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.