Bir Edepsiz Kadın Yazdı: Cinsellik İstiyoruz!

Yazar Bir Edepsiz Kadın

Yazar: Bir edepsiz kadınSahi ne istiyoruz biz kadınlar, siz erkeklerden? Saçımızı 5 cm kestirdiğimizde anlamanızı, açık kestane kumraldan koyu kestane kumrala geçtiğimizde fark etmenizi, bize tapmanızı, bizim için ölmenizi, dünyanızı bizim etrafımızda döndürmenizi falan istemiyoruz. Aslında o kadar basit bir şey ki istediğimiz, neden hala siz erkeklerin bunu anlamadığını anlayamıyorum. Şimdi, sıkı durun beyler. O yüzyıllardır merak edilen, çözülemeyen sırrı siz erkekmagazin.com okuyucuları için açıklıyorum. Hazır mısınız?

Cinsellik istiyoruz!

İşte o bor’dan kıymetli sır bu beyler. Biz de insanız. Üstelik en az sizin kadar insanız. Dolayısıyla sizin olduğu kadar bizim de hem fiziksel hem duygusal ihtiyaçlarımız var. Özellikle fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarımızın kesişim kümesini oluşturan “cinsellik“sizin kadar bizim için de çok önemli bir durum. Yani küçükken mahalle arkadaşlarınızın “Erkeksin oğlum sen! Cinsellik senin için bir ihtiyaç karşılamak zorundasın. Kadın için olmasa da olur.” hikayesi külliyen yalan. Beyler, bizim de en az sizin kadar doyurucu sekse ihtiyacımız var.

Saygı, sevgi, hoşgörü bir yere kadar

İlişkilerin temelinde de sandığınız gibi saygı, sevgi, hoşgörü vs. yatmıyor. En temelinde kaliteli cinsellik yatar. Kaliteli bir cinsel hayatınızın olmadığı bir ilişkide saygınız da, sevginiz de, hoşgörünüz de eninde sonunda tükenecektir ve eğer sevgiliyseniz birinizin canına tak edip aldatana kadar ömrü olacaktır ilişkinizin.

Evliyseniz de ya biriniz aldatana kadar ya da küçük problemlerde bile uzlaşamamaktan, her şeyden kavga çıkmasından bıkana kadar devam edecektir evliliğiniz. Ardından şiddetli geçimsizlik süslemesiyle istatistikler arasında basit birer rakam olarak kaybolup gidecektir geçirdiğiniz yıllar.

Kadınlar cinsellikte ne bekliyor

Cinsellik bu kadar önemli midir peki? Kesinlikle önemli!

Doğada zevk için çiftleşen tek canlı bizim olduğumuzu düşünürsek kesinlikle çok önemli. Dolayısıyla bizim sizden aslında tüm istediğimiz bizi cinsel olarak doyurmanız. Saçımızın rengini fark etmenizi istememizin sebebi bile bu. Sizin tarafınızdan beğenildiğimizi ve arzulandığımızı görmek istiyoruz. Biz size “ben de bir değişiklik fark ettin mi?” diye sorduğumuzda “A evet hayatım çok güzel olmuşsun. Saçın çok yakışmış yüzüne” demenizi beklemiyoruz. Üstümüze atlamanızı bekliyoruz sadece.

Yatakta vücudumuzun her noktasında dilinizin gezmesini, “ben oral seksten çok zevk alıyorum” deyip bizi de yalamanızı isteyip sanki dünyanın en sapkın isteğinde bulunmuşuz gibi yüzümüze bakıp “Ay ben tiksinirim, asla yapmam!” dememenizi bekliyoruz.

Üstümüze çıktığınızda fok balığı gibi debelenmenizi değil, gözlerimize, vücudumuza tutkuyla bakarak sevişmenizi istiyoruz. Bizimle sevişirken devlet dairesinde kasayı kapatan memur ciddiyetiyle değil, bizimle konuşarak, hatta “edepsizce” konuşarak sevişmenizi istiyoruz.

Sağlık sorunlarında uzmana görünün

Eğer cinsel olarak kendinizde gördüğünüz bir yetersizlik varsa, bunu bizi psikolojik olarak bastırıp görmezden gelmek zorunda bırakmanızı, mutsuzluğunu içimize atmak zorunda bırakmanızı değil, bizimle paylaşmanızı ve çözüm aramanızı istiyoruz.

Özetle bütün isteklerimizin, memnuniyetsizliklerimizin temelinde yatakta bize vermediğiniz cevaplar, sağlayamadığınız veya sağlamanız gerektiğini düşünemeyecek kadar öküz olmanızdan kaynaklı tatminsizlikler var. Yatakta bencil ve düşüncesiz olmanızla ilişkinizin kötülüğü ve bizim memnuniyetsizliğimiz, tevazumuzun olmaması da doğru orantılı olarak değişir.

Bizimle çiftleşmeyin beyler. Bizimle sevişin. İsterseniz önce becerip sonra sevişin, isterseniz önce sevişip sonra becerin, isterseniz de ikisini bir arada yapın ama bizimle iki minnoş kedinin çiftleşmesi gibi çiftleşmeyin.

Gördüğünüz gibi kadınların sizden ne istediği oldukça basit. Bundan sonrası sizin eril zihniyetin gereksizce ve içi boş şekilde şişirdiği egonuzu yenmenize ve insan olarak haddinizi bilmenize kalıyor.

Unutmadan… Eğer erken boşalma veya iktidarsızlık gibi son derece normal sorunlarınız varsa doktora gidin. Çünkü, bu bilgi de sizi şaşırtacak ama, penis de en az kalp, böbrek ciğer kadar vücudunuz bir organı ve her organ gibi o da rahatsızlanabilir, zaman zaman işlevsel sıkıntılar yaşayabilir. Bu son derece normal ve utanılacak hiçbir şey yok!

Mutlu seksler dilerim…

 

Bir Edepsiz Kadın
ErkekMagazin.com Yazarı

Bir edepsiz kadın yazılarıyla erkekmagazin.com'da

 

 

İlgili Yazılar

6 Yorumlar

Kenan 07 Şubat 2017 - 11:00

Samimi ve içten bi yazı.hayatımdaki hiçbir kadının dile getirmediği faydalı bilgiler var.tşk ederim 👏

Yanıtla
Necdet 12 Haziran 2017 - 19:02

Çok doğru bir tespit
Kadını mutlu edecek en etkili silahın
Seks olduğunu unutmamak lazım

Yanıtla
Gezgin 20 Temmuz 2017 - 22:45

Dogruyu söylemek edepsizlikse yalanlarla saksılar edeplimi oluyor

Yanıtla
Murat 04 Eylül 2017 - 22:14

İlişkide cinsel uyumun önemi tarif edilemez tutkuyla aşkla sevisebilen çiftler birbirlerine daha çok bağlanır.Gel gelelim biz hep aşkla tutkuyla tabiri caizse nirnavada yasardık ama bitti mutlu son yok güzel anılar dedi gitti herkese selamlar

Yanıtla
Muhammet Kaan Kaya 08 Temmuz 2018 - 01:34

Kadınlarda seks isterler. Hatta onlar erkeklerden daha fazla zevk alırlar ilişki esnasında. Sırf zevk almak için yaratılmış organları bile var malum. Klitoris.

Yanıtla
Halil Mutlu 14 Ağustos 2018 - 15:49

Herşey tamamda, ya kadın cinsellikten uzaksa. Yani evlilik gereği bir vazife olarak görüyorsa. Aldığı (almak bile istemediği) haz yoksa, sürekli acı çeken bir yüz ifadesi varsa. Bizde sizin gibi insanız, bizimde sizin gibi duygularımız, hislerimiz var. Zorla abanan yada her şekilde mutlu etmek için uğraşırken emeğimizin karşılığını görmeyi, duymayı, hissetmeyi bizde istiyoruz.

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.