Ford Kuga

Ford Kuga

Paylaş

Ford KugaEğer çocukken, hep çizgilerin içini boyadıysanız, bu size uygun bir araba olmayabilir.

Kuga?nın tasarımı, her yönüyle SUV bir aracın nasıl görüneceği düşünülerek ve yol koşullarındaki performansının ne olacağına ilişkin tüm ?kuralları? yıkarak göz kamaştırıcı bir şekilde yaratıldı. Üstelik, kullandığı akıllı 4×4 sistemiyle de, karşınıza çıkacak koşullarla rahatlıkla baş edebileceğinizden emin olarak asfalt yoldan off-road koşullarına çıkabilirsiniz. Cesur ve çağdaş dış tasarımı, incelikli, ferah ve teknolojik yeniliklerle donatılmış iç tasarımıyla da uyumlu.

Kuga, onu benzerlerinden farklı kılan birçok özelliğe sahip. Sportif yapılı ön bölümünde kaslı trapezoid ızgarası, isteğe bağlı sunulan pırlanta görünümlü Bi-Xenon farları ile ön çamurluklara entegre kromajlı hava çıkış kapakları bulunur. Yan bölümlerde ise, kaslı görünümü destekleyen çamurlukları ile vurgulanan sportif hatlar, krom kaplı çift egzoz çıkışının etkisiyle daha da öne çıkarılmış.

İsteğe bağlı sunulan panoramik cam tavan seçeneği sayesinde kabin içine giren doğal ışık, aracın ferah iç hacminin daha da aydınlık ve havadar olmasını sağlıyor. Güneş ışınlarını yansıtan panoramik cam tavan, güneş ışınlarının araç içi sıcaklığı yükseltmesine de engel oluyor. Güneş ışınları tamamen engellenmek istenirse ayrıca, sisteme entegre güneşlik de kullanılabilir. Bu sayede yolcularınız her yönden kontrol altında olan bu rahat ortamda çevredeki manzaranın ve gökyüzünün tadını çıkarabilirler.

98.000 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Kuga’ya sahip olabilirsiniz.

ErkekMagazin.com, Online Erkek Yaşam ve Stil Rehberi erkek modasından, bakımına sağlık, ilişkiler, otomobil, teknoloji, erkek mutfağı ve güncel konulara kadar makale ve haber içeriği sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.