Nokia Lumia

Yazar Erkek Magazin
Nokia LumiaWindows Phone işletim sistemli ilk akıllı telefonlar her gün yaşanan anları daha heyecan verici kılmak için tasarlanan yeni deneyimler sunuyor.Nokia Lumia 800 Başarılı sosyal ağ deneyimi ile Nokia Lumia 800, dikkat çekici tasarımı, canlı renkleri (mavi, pembe ve siyah), mükemmel sosyal ağ ve web deneyimi, tek dokunuşla sosyal ağlara erişim imkanı, kişileri kolay gruplama özelliği, konu başlığına göre mesajlaşma ve Internet Explorer 9 gibi özellikler sunuyor.

Nokia Lumia 800?ün 3,7 inç AMOLED ClearBlack ekranı küçük gövdesiyle kusursuz bir şekilde bütünleşiyor. Telefonda hızlandırılmış donanımla birlikte 1.4 GHz işlemci ve bir grafik işlemci de bulunuyor.Carl Zeiss marka objektifi, HD video oynatma özelliği, 16 GB dahili kullanıcı belleği ve fotoğraflar ile müzikler için 25GB ücretsiz SkyDrive depo alanıyla anında paylaşıma olanak tanıyan kamera deneyimi sağlıyor.

Nokia Lumia 710

Nokia?nın amaca odaklı pratik telefonu Nokia Lumia 710, değiştirilebilir arka kapağı ve binlerce uygulamayla kişisel hale getirilebiliyor ve Lumia deneyimini dünyanın dört bir yanında daha fazla sayıda kişiye ulaştırıyor.

Nokia Lumia 710, IE9 ile birlikte sosyal ağlarda anında paylaşım ve görüntü aktarımı için tasarlandı. Siyah, beyaz, mavi, fuşya ve sarı kapak seçenekleriyle siyah ve beyaz renklerde üretildi. Nokia Lumia 800 gibi hızlandırılmış donanımıyla birlikte 1.4 GHz işlemcisi ve grafik işlemcisi olan Nokia Lumia 710 yüksek performansı uygun fiyata sunuyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.