Aksesuarizm

Yazar pasha

Öncelikle herkese iyi hafta sonları. Yarın pazartesi bir çoğumuz şimdiden pazartesi sendromuna yakalanmıştır,  ben de dahil 🙂 Bu güzel pazar gününde ben de oturup sizler için güzel bir yazı hazırlamak istedim umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum.

Konumuz aksesuarlar, şimdi bir adam hayal edin üstünde eskitilmiş bir tişört, yırtmaçlı bir jean ve de bir sniker ayakkabı gayet stil sahibi değil mi? Ama bir de kafasında bir kep, sol kolunda bir saat, sağ kolunda trend bir bileklik ve omuzunda da bir omuz çantası belki boynunda bir kolye şimdi bu adam bunlarla stil sahibi olmaktan öte bir ikon olur artık. Gördüğünüz gibi sadece birkaç aksesuar bile bir insani bir yerden bir yere taşımaya yetiyor işte, işte tam da o yüzden aksesuar takmak güzel bir yemeği daha güzel yapan baharatlar kullanmak gibidir.  Evet çok yerinde bir benzetme oldu bence :-).

Saat bir erkeğin en önemli aksesuarı ayrıca en dikkat çekicisi ama tabi tarzınızı tamamlaması gerekir, tarzınızla uyumlu olması gerekir, ilerde saat kullanımı ilgili çok detaylı bir yaz yazacağım, o yüzden takipte kalın .

aksesuarizmBirde şapkalar var evet bazılarımız pek takmıyor açıkçası ama güzel bir kep ya da kovboy şapkası sizi birçok kişiden farklı kılacaktır emin olun, amaçta farklı olmak  değil mi zaten. Sezonun şapka trendlerini takip edin ve kendinize şimdiden bir şapka koleksiyonu yapın derim. Bileklikler bazen adeta sizin kimliğiniz olur biliyorsunuzdur artık dünya moda devleri bileklik konusunun çok üzerinde duruyorlar vardır elbet bir bildikleri 🙂 .

Sadece bir aksesuar olmakla kalmayıp bazen bir hayat kurtarıcı olan çantalar var. İçinde size her zaman lazım olabilecek parfüm , deodorant, sakız, prezervatif gibi şeyleri taşıyarak kendinizi her ana hazır hissedecek , her  zaman her şeye hazırlıklı olacaksınız.

Yaz geliyor yavaş yavaş bazı erkeklerin gözlerini güneşten korumaya bazılarınında çapkın bakışlarını saklamaya gözlüklerde yine cool bir anatominin ayrılmaz parçalarından biri. Gözlük bir alınır o yüzden paraları gözlüğe harcarken hiç acımayın, bence pişman olmazsınız.

Daha başka aksesuarlarda var tabi o sizin zevkinize kalmış. Aksesuar alırken sizden tek ricam lütfen en iyisini almaya çalışın ki kaliteli ve zevk sahibi biri olduğunuzu ispatlayın. Bir sonraki yazımda buluşmak üzere hepinize sağlıklı huzurlu günler .


İlgili Yazılar

1 Yorum

erkek bileklik 15 Nisan 2014 - 15:10

güzel model

Yanıtla

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.