Her Centilmenin Sahip Olması Gereken 6 Aksesuar

Yazar Rıdvan Altınay
Rıdvan Altınay

1- SAAT

Hiç şüphesiz bir kol saati her erkek için gerekli bir ihtiyaçtır. Birçok erkeğin, zamanın kaydını tutmak için saate yatırım yapması gerekir. Bir centilmen için bir kol saati sadece zamanı kontrol etmek için değildir. Güzel bir kombin yapmak için aynı zamanda kurtarıcıdır. Ucuz yada replika saatler yerine kaliteli ve orjinal bir saate para ayırmanın vakti geldi!

Centilmenler İçin Saat

2- KEMER

Her modern beyefendi takım elbiseleri için en az iki deri kemere ve iki casual giyimler için kullanacağı rahat kemere yatırım yapmalıdır. Elbise kemeri için, siyah ve kahverengi kemerleri öneriyorum. Ayakkabı ile kemer aynı tonunda olması gerekiyor. Casual giyim için de aynı renklerde kemerler kullanabilirsiniz. Bu iki renk casual giyimde kural değildir, dilediğiniz renklerde alabilirsiniz ancak bu iki renk harikadır çünkü tüm kıyafetlerinizle kolayca uyum sağlarlar.

Centilmenler İçin Kemer

3- KOL DÜĞMELERİ

Her beyefendi, gardırobunda harika bir çift kol düğmesine ihtiyaç duyar. Kol düğmesi deyip geçmeyin, kıyafetinize ve ruh halinize bağlı olarak her zaman birkaç tane sahip olmanız tavsiye edilir. Haftanın her günü aynı kol düğmesini takmanız şık olmayacaktır.

Centilmenler İçin Kol Düğmesi

4- CEP MENDİLİ

Her centilmenin sahip olması gereken klasik ve zamansız bir aksesuardır. Doğru kullanıldığında tüm görünümünüzde büyük bir etki yaratacaktır. Erkek giyiminde kullanılan temel unsurlardan biridir. Cilalı bir elbise görünümünü bitirmek veya ceketinize şık bir aksesuar eklemek için doğru tercihtir. Ayrıca, cep mendilleri sıradan bir kot ya da kravatsız bir ceketle kombinlemek için de harika bir yoldur. İster kurumsal bir görünüm, isterse gündelik bir görünüm de olmak isteyin mediller sizin için tarzınıza en kolay ekleyebileceğiniz aksesuarlardır.

Centilmenler İçin Cep Mendili

5- KRAVATLAR

Her kaliteli kravatın arkasında daha kaliteli bir centilmen vardır. Bir beyefendi olarak, kravatlar hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var.

Bir centilmen, gömlekleri ve takım elbiseleriyle gidecek geniş bir kaliteli kravat koleksiyonuna sahip olmalıdır. Kaliteli bir gömlekle eşleştirildiklerinde bile zarif bir görünümü kolayca bozabilecekleri için ucuz kravatlardan kaçının.

Centilmenler İçin Kravat

6- EVRAK ÇANTASI

Modern bir beyefendi olarak kaliteli ve şık çantalara yatırım yapmalısınız. Şık evrak çantaları mükemmel görünümlü bir kıyafet her zaman eşleşir. Ancak, takım elbise giyerken sırt çantası taşıyamayacağınızı lütfen unutmayın!

Centilmenler İçin Evrak Çantası

Rıdvan ALTINAY
CEO-Founder of GOLDEN ROCK

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.