Tarz Kombinleriniz 2016 Yazına Damga Vursun!

Yazar Modagen

Tarz Kombinleriniz 2016 Yazına Damga Vursun!

Erkek magazin takipçileri için en özel kombin önerileri, yaz aylarında erkeklerin yapabilecekleri en şık seçimler ve trend olan tüm erkek kıyafet ve aksesuarlarından bu yazımızda bahsedeceğiz. Erkeklerin %70 den fazlasının giyinirken ne giydiğini önemsemediğini biliyor muydunuz? Evet ABD li bir araştırma şirketinin 30 yaş ve üstü erkeklerde yaptığı araştırma bu gerçeği ortaya çıkarmış.

Yeni sezonun en trend erkek giyim ürünleri, kanvas şortlar, şık corcok ayakkabılar ve biraz bol %100 koton erkek tişörtleri, giyim kombininizi yaptıktan sonra herşey bitiyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

 1. Yaza Özel Fresh Hafif Erkek Parfümü
  1. 212 Vip Man
  2. Aqua Gio
  3. Armani Black Code
  4. Diesel Green
  5. Calvin Klein Euphoria

Detaylar can alıcıdır; Erkek Güneş Gözlüğü  

 

Erkek güneş gözlüğü yaz aylarında ki en önemli erkek aksesuarıdır, çok büyük bütçelerle tek bir iki gözlük almaktansa kaliteli ama uygun fiyatlı 5 6 gözlük almak kombinlerinizi tamamlamakta size fayda sağlar uygun erkek güneş gözlükleri için www.modagen.com aksesuar bölümüne göz atın.

5336Erkek Bileklik ve Saat Kombini

Günün şık beyefendisi olmak istiyorsanız eğer kolunuza taktığınız saat ve bilekliğiniz çok önemli, saatiniz ile uyum sağlayacak bir bileklik o kadar da pahalı bir aksesuar değil aslında kıyafetiniz ile uyumlu bir saat ve aynı yada zıt renkte bir bileklik size şans kazandırır.

Erkek giyim konusunda bazı ipuçları verdik umarım faydalı olmuştur.

 

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.