Oversize T-shirt

oversized tshirt

Paylaş

Acuners Moda StilMerhaba sevgili okuyucularım, bugün sizlere önümüzdeki mevsim baharın şıklığı hakkında tüyolar vermek istiyorum.
Bir aralar çok revaçta olan oversize yani bol kesim dediğimiz bedeninizden çok daha büyük, düz renk basic tişörtlerimiz revaçta. Bu tişörtler ilk olarak Amerikalı rap şarkıcıları tarafından giyilmesiyle tanınmıştı. Yavaş yavaş biz de giymeye başladık son bir yıldır.
Gerçekten de bahar ayında ferah bol, bir o kadar da uyumlu kolay giy çık parçanız olabilecek nitelikte parçalar. Bütün bir kış değişik versiyonlarını kombinlerini gördük. Bu kombinler dar paça eşofmanlarla, daha çok üstüne okul montu ya da deri mont ve kafanıza cap takınca bilindik bir görüntü yani sanatçılardan kopyalama yaptık.
Ama ben bu sezon size daha güzel bir fikir vereceğim, dar paça eşofmanlar yerine chino pantolonla deneyin. Çok klasik kesim olmayacak şekilde pantolonlar  bol tişörtümüzü sokak modası görünümden biraz çıkartıp, sizi şık bir görünüme kavuşturacak.  Ama küçük bir ayrıntı bu pantolonlarla giyerken tişörtü dışarı çıkarmamalıyız.
Kolaya kaçıp çıkalım dersek, oversize tişörtümüzün altına slim fit kot ve spor ayakkabı tercihi yapabiliriz.
Acuners
oversized tshirt

Merhaba ben Soykan Can Acuner, 18 yaşındayım. Mimarlık öğrencisiyim ve aynı zamanda modellik yapıyorum. Şimdiye kadar edindiğim bilgileri ve bundan sonraki gözlemlerime sizler aktarmaya çalışacağım.

  1. ibrahimCoban dedi ki:

    Oversize tişörtlerde asimetrik kesim olanlar daha cok hoşuma gidiyor, fakat birşey sorucam chino pantolon cok klasik durmaz mı bu tarz tişörtler icin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.