Altın Tepside Sunulan Gençlik

Altın İğne

Paylaş

Pervin DinçerKadın- erkek ayrımını hepimiz biliyoruz. Kadın ve erkeğin ayrıldığı ya da birleştiği noktalar var. Hemcinslerim ile siz erkekler arasında aynı olan noktaların başında ise zaman ve yaşlanma geliyor. Zaman aynı şiddetiyle akıyor ve erkekler de biz kadınlar gibi yaş almaya eski karizmalarını, gençliklerini kaybediyor. Oysa gençliğinizi operasyonsuz, neştersiz, narkozsuz korumak mümkün.

Neştere ihtiyacınız olmadan yapılabilen uygulamalardan biri ?Altın İğne?. Dilerseniz, Türkiye?den ve Dünya?dan özellikle de Hollywood yakışıklılarının başvurduğu ilk uygulama olan Altın İğne?nin hangi şikâyetinizde etkili olduğunu ve uygulamanın ayrıntılarını anlatayım. Eğer cildinizdeki kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ve aynada daha yaşlı bir erkek görüyorsanız ve cildinizin artık ölü hücrelerle kaplı olduğunu düşünüyorsanız Altın İğne yaptırabilirsiniz. Ama hatırlatmak da fayda var kaç seanssa, cilt probleminize göre bu uygulama dışında ek bir uygulamaya ihtiyacınız duyduğunuzu uzmana danışmanızı şiddetle öneririm.

Altın İğnePeki, bu işlem nasıl yapılıyor? Ayrıntıları erkekmagazin.com okurları için anlatayım. Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanıyor ve böylece cildiniz uygulamanın basit acılarını hissetmiyor. Daha sonra cilt tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu etkilerin alt tabakaya iletilmesine de yardımcı oluyor. Ardından cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek cildin alt kısmında yer alan kolajen yapısının yenilenerek harekete geçmesi sağlanıyor. Uygulamanın pozitif noktalarına baktığımız vakit erkeklernin kafasını kurcalayan bir konuya geliyoruz. Sizi sosyal hayattan koparan kızarıklığa, ödeme ya da yanıklara neden olmadığını görüyoruz. Gelelim aklınızı kurcalayan en önemli soruya ve yanıtına. İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve belli tarihlerle de cilt probleminize göre 3-4 defa uygulanıyor. Sabırsız erkekler için biçilmiş kaftan ama değil mi?

Öyle sivilce ile sorun yaşayan ciltler vardı ki yaklaşık bir yıllık tedavilerinin ardından her şeye değdiğini söylüyorlar. Siz de filtreler olmadan gülümsemek, korkmadan yaşınızı söylemek, karizmanıza karizma katmak istiyorsanız bir uzmana danışın derim.

Güzelliğinize?

Pervin Dinçer
Erkek Magazin Bakım Yazarı

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Grafik Tasarımı bölümü mezunu.Üniversiteden mezun olduktan sonra güzellik uzmanlığı kursunu bitirip ,Paris Pure Skin Enstütü de ?beauty teraphy kursu aldı?. Mesleğine gönül veren Pervin Dinçer, her yıl yurt içi ve yurt dışında workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe yurt içi ve yurt dışı birçok firma ve çalışana eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.